گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان:دومین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری کورسی استان‌های شمالی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و گرامیداشت شهدای لرسانور روز جمعه هفدهم آبان ماه در شهرستان رامسر برگزار شد. این رقابت‌ها با استقبال چشمگیر رکاب‌زنان سه استان گیلان، مازندران و گلستان با حضور ۶۰ رکاب‌زن به مسافت ۷۰ کیلومتر در سه رده سنی جوانان، بزرگ‌سالان و پیشکسوتان برگزار […]

..................... تاریخ انتشار:09 نوامبر 2019 ......................

رویداد گیلان:دومین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری کورسی استان‌های شمالی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و گرامیداشت شهدای لرسانور روز جمعه هفدهم آبان ماه در شهرستان رامسر برگزار شد.

این رقابت‌ها با استقبال چشمگیر رکاب‌زنان سه استان گیلان، مازندران و گلستان با حضور ۶۰ رکاب‌زن به مسافت ۷۰ کیلومتر در سه رده سنی جوانان، بزرگ‌سالان و پیشکسوتان برگزار شد.

مازیار رنجبران سرداور این مسابقات و کمیل بهزادی مسؤول برگزار مسابقات بود، مسابقاتی که به داوری احمد بهزادی، ابراهیم صادقی، پیمان صادقی، تارا هاشمی، روح اله شیروانی، سینا‌ نعمتی ‌ماتک، میثاق حسن‌زاده‌ مقدم، ایرج امیر ارشدی، صائب عسگریان و محمدتقی شفاهی در شهرستان زیبای رامسر برگزار شد.

در رده سنی جوانان؛ حسین حسینی‌اصلی از رشت، میلاد بخشی زاد از رامسر و حسین صادق‌زاده از آمل به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند، در رده سنی بزرگ‌سالان؛ محمد نجات الهی از ساری، داریوش اسماعیل‌زاده از صومعه‌سرا و سینا زمردیان از بابل به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

در رده سنی پیشکسوتان؛ رکاب‌زنان میزبان درخشان ظاهر شدند، محمد یوسفی و محمدرضا اسدیان از رامسر به ترتیب حائز رتبه‌های دوم و سوم شده و مهدی لوئی از ساری به مقام قهرمانی رسید.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)