گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :ارسلان زارع صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی قدیم و جدید استان گیلان اظهار داشت: گیلان به عنوان استانی مرزی در سطح کشور شناخته می‌شود اما با تلاش‌های انجام شده توسط متولیان حوزه امنیت و نظم، این استان هم‌اینک وضعیت بسیار خوبی در این حوزه دارد. استاندار گیلان حفظ ۳ مؤلفه […]

..................... تاریخ انتشار:04 نوامبر 2019 ......................

رویداد گیلان :ارسلان زارع صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی قدیم و جدید استان گیلان اظهار داشت: گیلان به عنوان استانی مرزی در سطح کشور شناخته می‌شود اما با تلاش‌های انجام شده توسط متولیان حوزه امنیت و نظم، این استان هم‌اینک وضعیت بسیار خوبی در این حوزه دارد.

استاندار گیلان حفظ ۳ مؤلفه بسیار مهم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی توسط نیروی انتظامی و شوراهای تأمین را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: فرمانده نیروی انتظامی خود از ایثارگران و سرمایه‌های ارزشمند نظام به شمار می‌رود و امیدواریم خداوند بزرگ توفیق خدمت به مردم را به همه نیروهای خدوم عطا کند.

زارع سیزدهم آبان را یادآور حماسه‌ها و فداکاری‌های بسیار زیاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خواند و تصریح کرد: ملت بزرگ و فداکار ایران اسلامی نیز در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و با نثار خون خود از تمام ارزش‌های انقلاب اسلامی تاکنون صیانت کرده و توطئه‌های دشمنان را به شکست کشانده‌اند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جهانخوار هیچ وقت نخواسته عزت و سربلندی ملت ایران را ببیند ابراز داشت: توطئه‌های دشمن یک روز به مانند جنگ فیزیکی و روز دیگر به صورت جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی پیاده‌سازی می‌شود چنانچه امروز نیز به سمت تروریسم اقتصادی علیه کشورمان روی آورده است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان نیروی انتظامی را نشانه اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و در این مورد خاطرنشان کرد: امنیت و آسایشی که هم‌اینک در سطح کشور و در استان گیلان برقرار شده در سایه همکاری تمام مردم، تلاش‌های بی‌شائبه پرسنل خدوم نیروی انتظامی، شوراهای تأمین و دستگاه قضایی به دست آمده است.

استاندار گیلان مواجه درست و صف‌آرایی دقیق و متحد در برابر آرایش جنگی دشمن را در شرایط کنونی لازم و ضروری ارزیابی کرد و ابراز داشت: آمارها و گزارشاتی که از ابتدای امسال تاکنون تهیه و تدوین شده نشان می‌دهد شاخص‌های امنیتی و انتظامی گیلان با حضور نیروی انتظامی و شورای تأمین ارتقاء خوبی پیدا کرده است.

زارع کشف اکثریت قتل‌ها و سرقت‌هایی که امسال در استان گیلان رخ داده ‌را نشان‌دهنده موفقیت‌ها و عملکرد بسیار خوب نیروی انتظامی خواند و عنوان کرد: گیلان نه‌تنها در ایام نوروز و تعطیلات بلکه در تمام فصول سال شاهد ورود و خروج تعداد بسیار زیادی گردشگر است که این موضوع بر اهمیت برقراری نظم در این استان می‌افزاید.

وی توجه به مقوله آموزش همگانی توسط نیروی انتظامی گیلان و قانون‌پذیر کردن شهروندان را توسط نیروی انتظامی به عنوان یک ضروریت مورد تأکید قرار داد و گفت: البته این به معنی آن نیست که سایر دستگاه‌های آموزشی و فرهنگی اقدامی انجام ندهند بلکه تحقق تمام موارد ذکر شده در سایر همکاری نهادهای ذی‌ربط حاصل می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان از ورود و خروج حدود ۲۰ هزار زائر خارجی از مرز آستارا برای شرکت در مراسم بزرگ اربعین امسال خبر داد و تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره در صف نخست برقراری نظم و امنیت قرار داشته و دارد و بر همین اساس نظرسنجی‌ها در گیلان از رضایت بالای مردم از ناجا در استان حکایت دارد.

استاندار گیلان با بیان اینکه خانواده بزرگ آموزش و پرورش با تمام محدودیت‌ها پروژه مهر و سال تحصیلی را به خوبی آغاز کرد اظهار داشت: نهاد آموزش و پرورش در راستای رشد شاخص‌های آموزشی و تربیتی از هیچ کوششی کوتاهی نمی‌کند و امیدواریم در جهت ارتقاء شاخص‌ها و عملکردهایش همچنان پیشرو باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)