گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :حجت‌الاسلام سید خلیل نجاتی پیش از ظهر امروز در جمع  راهپیمایان ۱۳ آبان با اشاره به حضور گسترده دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، بازاریان و کسبه در راهپیمایی امروز ۱۳ آبان اظهار کرد: امروز همه در این مراسم حضور پیدا کردیم تا صدای نفرت خود را به گوش استکبار برسانیم. وی تبعید امام خمینی […]

..................... تاریخ انتشار:04 نوامبر 2019 ......................

رویداد گیلان :حجت‌الاسلام سید خلیل نجاتی پیش از ظهر امروز در جمع  راهپیمایان ۱۳ آبان با اشاره به حضور گسترده دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، بازاریان و کسبه در راهپیمایی امروز ۱۳ آبان اظهار کرد: امروز همه در این مراسم حضور پیدا کردیم تا صدای نفرت خود را به گوش استکبار برسانیم.

وی تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه، شهادت مظلومانه دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ را از مهم‌ترین رخدادهای تاریخ‌ساز انقلاب خواند و گفت: همه این حوادث بزرگ زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی شد و باعث شد تا دست استکبار برای همیشه از دخالت در امور کشورمان قطع شود.

‌نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه رودسر با اشاره به توطئه‌های دشمن برای تضعیف ملت ایران، انقراض و نابودی نظام افزود: ایستادگی و مقاومت ملت ایران موجب شد تا توطئه‌های دشمن خنثی شود و انقلاب با سرعت مسیر خود را طی می‌کند.

نجاتی با تأکید بر لزوم جدیت و ممارست کردن دانش آموزان در امر تحصیل بیان کرد: امروز به فضل خدا و تلاش جوانان کشورمان، ایران در حوزه‌های مختلف علمی و هسته‌ای پیشرفت‌های بزرگی کرده و موجبات ناامیدی دشمن را فراهم کرده است.

وی با اشاره به تهدیدهای دشمن علیه انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی دشمن دست از دشمنی خود با انقلاب برنداشته و ثابت کرده که نمی‌توان به آن اعتماد کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه رودسر با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: تهدیدها و تحریم‌های استکبار علیه ملت ایران نشان‌دهنده خباثت آمریکاست و آن‌هایی که برای حل مشکلات داخلی به خارج مرزها چشم دوخته‌اند باید گفت که آمریکا ثابت کرده که قابل‌اعتماد نیست.

وی وحدت، همگرایی، هم سویی و همدلی ملت ایران را لازمه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان دانست و افزود: اگر پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم به کشورمان آسیبی نمی‌رسد و استقامت ملت ایران اقتدار و هیمنه آمریکا را شکست.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)