گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رویداد گیلان گزارش میدهد

به گزارش رویداد گیلان شنیده ها حاکی از این میباشد یکی از عناصر فتنه ۸۸ که در سابقه او همکاری با حزب منحله مشارکت دیده میشود بزودی سکان بخشداری مرکزی رشت را بدست خواهد گرفت. گفته میشود انتصاب این فرد بعنوان بخشدار مرکزی رشت، با فشار برخی از چهره های رادیکال اطلاح طلب قطعی شده […]

..................... تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان شنیده ها حاکی از این میباشد یکی از عناصر فتنه ۸۸ که در سابقه او همکاری با حزب منحله مشارکت دیده میشود بزودی سکان بخشداری مرکزی رشت را بدست خواهد گرفت.
گفته میشود انتصاب این فرد بعنوان بخشدار مرکزی رشت، با فشار برخی از چهره های رادیکال اطلاح طلب قطعی شده است!

هفته گذشته بود که امام جمعه رشت نسبت به تحرکات برخی از جریانات سیاسی در ماه های باقی مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی هشدارهایی را به مسئولان داده و خاطرنشان کردند: مردم ،نیروهای انقلاب و خانواده‌های معظم شهدا نگران انتصاب برخی فعالان فتنه ۸۸ در مناصب دولتی هستند.

گویا این پیش بینی امام جمعه معزز رشت در حال تحقق است و بزودی شاهد انتصابات پرحاشیه از سوی استاندار گیلان خواهیم بود.

نظرات شما
  1. روشن گفت:

    واقعا یه فتنه گر؟! این دولت اعتدال اصلاح طلب هر چه ردصلاحیت شده و فتنه گر رو که توانسته با فشار و لابی گری و النهایه با دستور مستقیم برخی مسئولان رده بالای اجرائی وارد بدنه اجرائی کرده و متاسفانه نهادهای نظارتی نتوانسته اند پاسدار خوبی در مراقبت از این خط قرمز تعیین شده که بارها مورد تاکید رهبری معظم انقلاب اسلامی هم بوده باشند! در کل این دولت خیلی از رکودها را در عرصه های سیاسی نظیر برجام در عرصه اقتصادی نظیر توزیع ارز ۴۲۰۰ و کاهش ارزش پول ملی و رکود و تورم و گرانی و بیکاری و… را با تن ندادن در عمل به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و انتصاب همین دست مدیران که سبب فساد مالی کلان از اختلاس و رانت و…. و در عرصه فرهنگی با چشم پوشی به آثار سینمایی و موسیقی ضد ملی حتی مذهبی پیشکش نظیر بی مهری به آثار سینمایی دفاع مقدس و انقلابی و بها دادن به آثار سیاه نما و حتی خلاف قانون مثل خانه پدری و … و حضور بانوان علیرغم اعتراض علماء و مومنین به ورزشگاهها بویژه فوتبال علیرغم کوتاهی خود وزارت متبوعش در آماده نکردن زیرساخت‌های سخت افزاری نظیر شماره دار کردن صندلی ها و گیت های بازرسی و سرویس بهداشتی مناسب و… و نرم افزاری نظیر فروش بلیط اینترنتی و آموزش های لازم برای عدم بروز پوشش های نامتعارف بانوان، شعارها و رفتارهای هنجارشکنانه و عدم اختصاص بودجه های مصوب فرهنگی و حتی در بخش قرآنی که سبب بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی را باعث شده است. الا ما شاء الله علی برکت الله!!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)