گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رویداد گیلان گزارش میدهد

  به گزارش رویداد گیلان هفته گذشته شهردار رشت در ادامه عزل و نصب های خود دست به انتصاباتی زد که حواشی مختلفی را به وجود آورد. برکناری بحق سجاد محجوب و انتصاب معنا دار زینب فلک دوست از نزدیکان دو عضو شورا شهر ،بعنوان سرپرست سیما و منظر شهرداری را میتوان از نوع عزل […]

..................... تاریخ انتشار:۰۴ آبان ۱۳۹۸ ......................

 

به گزارش رویداد گیلان هفته گذشته شهردار رشت در ادامه عزل و نصب های خود دست به انتصاباتی زد که حواشی مختلفی را به وجود آورد.
برکناری بحق سجاد محجوب و انتصاب معنا دار زینب فلک دوست از نزدیکان دو عضو شورا شهر ،بعنوان سرپرست سیما و منظر شهرداری را میتوان از نوع عزل هومن روایی و انتصاب میثم حرفت خواه مدیر نزدیک به حامد عبداللهی بعنوان رئیس سازمان عمران دانست.
اگر چه که از این نوع انتصابات شهردار رشت میتوان به این نتیجه رسید حاج محمدی در عمل گرایش به طیف اکثریت شورا پیدا کرده و در مقام عزل مدیران منصوب شده طیف اقلیت شورا ظاهر شده است و ابایی هم از آن ندارد.

اینکه گفته میشود شهردار رشت ،پس از اظهارات تند و ناپسند علوی در صحن علنی شورا تصمیم به عزل محجوب گرفته است سخنی ناصوابی نیست.
در آخرین جلسه شورا بود که امیرحسین علوی، باردیگر اظهارات شتابزده یی را علیه شهردار رشت بر زبان راند و با استفاده از واژه “مسخره بازی” “شومن” برای اقدامات شهردار، اوج عصبانیت و ناراحتی خود را نسبت به شهردار نشان داد.
پس از این اظهارات بود که شهردار رشت بلافاصله تصمیم بر عزل یکی از نزدیک ترین مدیران امیر حسین علوی گرفت تا به او بگوید دیگر اظهارات ،انتقادات و اقداماتش ،ارزشی برایش نخواهد داشت تا بدین ترتیب آب پاکی را به دستان این عضو شورا بریزد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)