ملاحظاتی درباره مستند «کودتای خزنده» بی‌بی‌سی/ پیشنهادات جایگزین منتظری برای جنگ چه بود؟
یادداشت حسین شریعتمداری درباره تخریب‌های گسترده پناهیان/ مسلمان ز جور زبانش نرست!
توطئه ای برای فراموشی نقشه آمریکا و صهیونیسم در منطقه/ بهانه‌ آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است
متهم تحت تعقیب، فرماندار شد! + جزییات
از تذکرات خلاف قانون و شرع نمایندگان مجلس تا ضرورت ورود شورای نگهبان در موضوع احراز صلاحیت!

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی، ابرناکی برخی ساعات بارندگی و وزش باد تا پایان هفته مورد انتظار است

..................... تاریخ انتشار:۲۹ مهر ۱۳۹۸ ......................

 رویداد گیلان :مازیار غلامی گفتگویی اظهار داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه ناپایدار تا پایان هفته در منطقه است.؛ بنابراین مه آلود بودن هوا، ابرناکی ، بارندگی ، وزش باد و رعد و برق ( پاره ای نقاط موقتی شدید) مورد انتظار است.

 وی تصریح کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی  پیش بینی می شود  که  برای روز سه شنبه  شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری و مه آلود ، بارندگی متناوب ، وزش باد و رعد و برق ( پاره ای نقاط موقتی شدید) و چهارشنبه نیمه ابری تا ابری و مه آلود ، بعضی ساعات بارندگی و وزش باد و رعد و برق ( پاره ای نقاط موقتی شدید) باشیم.

وی با اشاره به بیشینه و کمینه دمای استان طی ۲۴ ساعت گذشته یاداور شد: طی ۲۴ ساعت گذشته منجیل با ۲۴درجه سلسیوسبیشینه دما و جیرنده با ۹ درجه سلسیوس  کمینه دمای استان را به خود اختصاص داده اند.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: همچنین بیشینه و کمینه دما در ایستگاه کشاورزی رشت  به ترتیب ۲۱ و ۱۷ درجه سلسیوس ثبت شده است.

وی توصیه کرد  شهروندان  از استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
اکتبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
تقویم شمسی
مهر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰