گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :قاسم جوادزاده پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ظرفیت استان گیلان در حوزه تولید محصولات کشاورزی در سطح کشور توجه به ایجاد و راه ‌اندازی صنایع تبدیلی و غذایی از اولویت‌ها جهاد کشاورزی استان است. وی در ادامه با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال […]

..................... تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :قاسم جوادزاده پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ظرفیت استان گیلان در حوزه تولید محصولات کشاورزی در سطح کشور توجه به ایجاد و راه ‌اندازی صنایع تبدیلی و غذایی از اولویت‌ها جهاد کشاورزی استان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال برای راه‌اندازی ۱۷ واحد صنایع تبدیلی و غذایی در استان گیلان ۳۷۸ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است، گفت: با بهره برداری از این واحدها برای ۱۶۸ نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه این تعداد واحد سالانه ظرفیت تبدیل و بسته بندی ۶۶ هزار تن انواع کالا را دارند، تصریح کرد: این کالاها شامل برنج، غلات، حبوبات، چای سیاه و سبز، زیتون، ادویه‌جات، خشکبار و سبزی‌ خشک است.

وی با اشاره به فعالیت ۴۵۵ واحد صنایع بسته بندی و تبدیلی در استان گیلان، تصریح کرد: با راه اندازی ۱۷ واحد جدید ظرفیت فرآوری، تولید و بسته بندی در استان گیلان به یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن در سال خواهد رسید.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)