گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری سارق حرفه‌ای منزل با ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :،سرهنگ “رسول عزیزی” با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و ساختمان‌های نیمه کاره در نقاط مختلف شهرستان لاهیجان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پاسگاه لفمجان حین گشت زنی فردی را که با یک دستگاه وانت در حال سرقت از یک ساختمان نیمه کاره بود را دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که پلاک خودرو سارق نیز سرقتی بوده و پس از مواجهه سارق با مدارک به دست آمده، متهم ۲۸ ساله به ۹ فقره سرقت از منازل و ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد.
سرهنگ عزیزی با بیان اینکه متهم در ادامه اعترافاتش بیان داشته که اکثر سرقت‌ها را با هم دستی فرد دیگری انجام داده و همدست وی اموال مسروقه را در استان البرز به فروش می‌رسانده است اظهار داشت: تلاش‌ها برای دستگیری همدست سارق ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد خاطرنشان کرد: می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌های مشابه این پرونده با رعایت هشدارهای بسیار ساده پلیس پیشگیری کرد، لذا می‌طلبد که شهروندان در این زمینه هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)