گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری سانتافه در خیابان شهدا- ایستگاه عمو اظهار کرد: بلافاصله ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی اطفائیه بهمراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۱۲ را به محل حادثه اعزام کرد. مومنی با بیان اینکه به محض رسیدن آتش نشانان […]

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری سانتافه در خیابان شهدا- ایستگاه عمو اظهار کرد: بلافاصله ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی اطفائیه بهمراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۱۲ را به محل حادثه اعزام کرد.

مومنی با بیان اینکه به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یکدستگاه خودروی سواری سانتافه بعللی از قسمت موتور به شدت در حال سوختن استافزود: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات ویژه، خاموش کننده پودری و آب نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند .

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در خاتمه با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مصدومی در بر نداشت گفت: نیروهای عملیاتی پس از حصول اطمینان از عدم وجود هر گونه خطرات احتمالی همچون ریزش بنزین بر سطح خیابان و تحویل خودرو به مامورین کلانتری به آشیانه بازگشتند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)