گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: پرونده ۱۵۹ واحد تولیدی گیلان برای دریافت بیش از ۷۹ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در حال پیگیری است.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :فرهاد دلق پوش صبح دوشنبه در جلسه رفع موانع تولید انزلی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه و منابع مالی عامل حرکت واحدهای تولیدی به سمت رونق است به شرط آنکه در جای مطلوب خود استفاده شود.

وی افزود: فلسفه وجودی کارگروه رفع موانع تولید به عنوان یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید، بررسی مشکلات در پیش روی واحدهای تولیدی است.

دبیر کارگروه رفع موانع تولید گیلان با تاکید بر لزوم کاهش بروکراسی اداری و تسهیل در روند کمک به رونق تولید، تصریح کرد: رونق تولید، اقتصاد و ایجاد اشتغال تنها وظیفه چند دستگاه محدود نیست و به عنوان تکلیف قانونی از سوی دولت باید همگان در تحقق این هدف گام بردارند.

دلق پوش تاکید کرد: بانک‌ها نیز باید با عمل به تعهدات خود به شکل مطلوب به این واحدها در تسهیل روند فعال شدن این واحد ها کمک کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اینکه بندرانزلی زیرساخت‌های لازم برای توسعه همه جانبه دارد، گفت: باید ظرفیت‌های منطقه آزاد برای استفاده تولیدکننده شناسایی شده و نباید نسبت به مناطق مختلف نگاه جزیره ای داشته باشیم.

دلق پوش در ادامه با بیان اینکه باید با اتخاذ تدابیر لازم تاثیرات منطقه آزاد برای زندگی مردم و تقویت و رونق کسب کار شهروندان دیده شود، ادامه داد: پرونده ۱۵۹ واحد تولیدی استان گیلان متقاضی دریافت بیش از ۷۹ میلیارد تومان تسهیلات بانکی هستند در دست اقدام است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)