گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رئیس اورژانس گیلان با اشاره به حضور تیم‌های فوریت پزشکی در سه منطقه آستارا، تالش و امامزاده هاشم رشت، گفت: در این مدت به ۸۳۱ زائر خارجی اربعین خدمات رسانی شده است.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :پیمان اسدی پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به خدمات رسانی به زائران خارجی اربعین حسینی در استان گیلان، اظهار کرد: اورژانس گیلان در موکب امامزادگان ابراهیم و قاسم و پایانه مرزی آستارا، موکب امامزاده بابا اسماعیل و مسجد طولارود تالش و امامزاده هاشم رشت در کنار شبکه بهداشت و سایر گروه‌های امدادی حضور فعال داشته است.

اسدی با بیان اینکه تیم‌های فوریت‌ پزشکی از ۱۳ مهر ماه امسال تاکنون به صورت ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات به زوار اربعین حضور داشته‌اند، افزود: در این مدت به ۸۳۱ مراجعه کننده که اکثرا زوار اربعین حسینی از کشور جمهوری آذربایجان بودند خدمات پزشکی ارائه کرده اند.

وی رشد ۱۴.۵ درصدی امدادرسانی در مقایسه با سال گذشته اشاره کرد و گفت: بیشترین اقدامات شامل کنترل فشار خون و قند خون بوده که بصورت سرپایی انجام شده است.

رئیس اورژانس گیلان ادامه داد:  اورژانس گیلان دو تیم فوریت‌های پزشکی به همراه چهار تکنسین اورژانس را از ۲۰ مهر ماه برای خدمت رسانی به زوار اربعین به مرز مهران اعزام کرده است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)