گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

فرماندار تالش از قطع دو راه دسترسی در این شهرستان به علت جاری شدن سیلاب در ساعات گذشته خبر داد و گفت: جریان برق ۱۳۰ خانوار سیل‌زده تالش که به علت سیلاب اخیر قطع شده بود وصل شد.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :سیدعیسی مهدوی ، از تخریب یک دهنه پل دسترسی در منطقه اسالم به علت جاری شدن سیلاب خبر داد و با بیان اینکه حادثه ذکر شده مسئولان شهرستان تالش را غافل‌گیر کرده است اظهار داشت: ساماندهی رودخانه‌ها در تالش از بروز خسارات شدید سیلاب در این شهرستان جلوگیری کرده است.

فرماندار تالش در پاسخ به این پرسش که وضعیت ۱۳۰ خانواری که دیروز به علت بروز سیلاب در شهرستان تالش با قطعی برق مواجه شده بودند در حال حاضر به چه صورتی است عنوان کرد: با توجه به تمهیداتی که از قبل اندیشیده شده بود هیچ مشکل خاصی در این زمینه ایجاد نشد و برق تمامی این اهالی هم‌اکنون وصل است.

مهدوی با بیان اینکه هیچ‌کدام از مناطق شهری و روستایی شهرستان تالش در حال حاضر با مشکل قطع آب و گاز طبیعی مواجه نیستند تصریح کرد: تنها مشکلی که در ساعات آغازین سیلاب برای ما در شهرستان تالش پیش آمد مشکل قطع راه دسترسی اسالم بود که امیدواریم با حضور دستگاه‌های اجرایی به زودی حل و فصل شود.

وی از قطع راه دسترسی روستای دهنه طولارود نیز خبر داد و با اشاره به بررسی وضعیت پل آسیب‌دیده اسالم با حضور معاون عمرانی استاندار گیلان افزود: با توجه به مشکل پیش آمده برای این سازه، هیچ ترددی در پل اسالم انجام نمی‌شود و فعلاً تا زمان بازسازی خسارت‌های وارد شده راه ارتباطی به داخل شهر قطع خواهد بود.

فرماندار تالش در پاسخ به این پرسش که آیا برآورد احتمالی در مورد خسارت‌های سیلاب اخیر انجام شده است یا خیر ابراز داشت: مدیریت بحران استانداری گیلان اعلام کرده که حجم خسارت‌ها پس از تجمیع آن‌ به صورت متمرکز اعلام شود بنابراین در حال حاضر در این مورد نمی‌توان اظهارنظر درست و دقیقی ارائه داد.

مهدوی با اشاره به اینکه قطع برق ۱۳۰ خانوار به علت احتمال بروز خسارت احتمالی در تأسیسات برق شهرستان تالش انجام شده بود خاطرنشان کرد: تمامی نیروهای امدادی و خدمات‌‌رسان شهرستان تالش پیش از بروز سیلاب برای ارائه خدمات در آمادگی کامل به سر می‌بردند تا خسارت‌های زیادی متوجه مردم و اهالی نشود.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)