گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان از آغاز بارش‌ها تاکنون با استفاده از ۹۰ خودوری امدادی و قایق موتوری به ۱۵۰ نفر از سیل زدگان امدادرسانی کردند.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :مهدی ولی پور  با اشاره به اینکه با توجه به بارش باران و بروز خسارت به برخی از شهرهای استان گیلان امدادگران جمعیت هلال احمر در مناطق خسارت دیده حاضر شدند، افزود: امدادگران از شبانه روز گذشته به ۱۵۰ نفر در محاصره آب قرار داشتند امدادرسانی کردند.

وی با بیان اینکه ۸۰ خودروی امدادی و ۱۰ قایق نجات و موتوری عملیات امدادرسانی را انجام داده‌اند، گفت: امدادگران در شهرهای صومعه سرا، تالش، رودسر، لنگرود و املش با حضور به موقع موفق به انتقال افراد آسیب دیده به مکان‌های امن شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر از بروز حادثه برای دو سرنشین یک موتورسیکلت بر روی پل گوراب زرمیخ شهرستان صومعه سرا خبر داد و گفت: متاسفانه به رغم تلاش‌های امدادگران تنها یک نفر از این حادثه نجات یافت و نفر دوم جان خود را از دست داد.

وی در ادامه به اشاره به امدادرسانی به ساکنان هفت روستای چینی جان، دشکاجان، کلکاسرا، احمد آباد، میان پشته، رحیم آباد و باقرآباد رودسر، تصریح کرد: این افراد توسط امدادگران به محل امنی منتقل شدند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)