گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت گفت: رانندگان حتما در داخل خودرو خاموش کننده دستی به همراه داشته باشند تا در هنگام بروز حریق در همان لحظات ابتدایی نسبت به کنترل و مهار آتش اقدام نمایند.

..................... تاریخ انتشار:۱۶ مهر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :حادثه آتش سوزی خودروی سواری پراید در ساعت ۰۸:۴۲ دقیقه روز گذشته ۱۵مهر۹۸ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا یکدستگاه خودروی اطفایی بهمراه ۳ آتش نشان به محل حادثه واقع در بلوار امام رضا(ع) اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده می کنند مالک بوسیله خاموش کننده آتش را کنترل کرده است به همین واسطه آتش نشانان سریعا نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام کردند.

وی با بیان اینکه علت حادثه اتصال در سیستم سیم کشی از ناحیه فندک خودرو بوده ، افزود: خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت  و آتش نشانان پس از ایمن سازی و پاکسازی محل حادثه به آشیانه بازگشتند.

مومنی در خاتمه به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد حتما در داخل خودرو خاموش کننده دستی به همراه داشته باشند تا در هنگام بروز حریق در همان لحظات ابتدایی نسبت به کنترل و مهار آتش اقدام نمایند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)