گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
فرمانده مرزبانی گیلان خبر داد؛

فرمانده مرزبانی استان گیلان در جریان دیدار با زوار خارجی عتبات عالیات گفت: تیم پزشکی مرزبانی استان گیلان با هدف ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی به زوار خارجی عتبات عالیات در موکب پایانه مرزی این شهرستان استقرار پیدا کرده است.

..................... تاریخ انتشار:۱۶ مهر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سرهنگ سهراب سجادی پیش از ظهر امروز در جریان دیدار با زوار خارجی عتبات عالیات در پل مرزی این شهرستان اظهار کرد: در راستای تسهیل تردد زوار خارجی عتبات عالیات از مرز با مرزبانان جمهوری آذربایجان یک مورد دیدار دیپلماتیک برگزار شده است.

وی با اشاره به افزایش تقویت نیروهای مرزبانی استان گیلان در مرزهای خشکی، ریلی و دریایی شهرستان آستارا تصریح کرد: تیم پزشکی مرزبانی استان گیلان با هدف ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی به زوار خارجی عتبات عالیات در موکب پایانه مرزی این شهرستان استقرار پیدا کرده است.

فرمانده مرزبانی استان گیلان اولین برخورد زوار خارجی عتبات عالیات را با مرزبانان هنگ مرزی جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: دوهزار عدد بروشور شامل ادعیه و زندگی‌نامه امام حسین(ع) به زبان آذی توسط هنگ مرزی شهرستان آستارا تهیه و در بین زوار خارجی عتبات عالیات در حال توزیع است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)