گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رویداد گیلان گزارش می دهد؛

تضییع حقوق در شهرداری رشت فراتر از باور هاست و اگر عزم و اراده ای در دستگاه های نظارتی باشد، می توانند مصطلحاً از این آب گل آلود، ماهی بگیرند. اما آنکه در این میان در بازی ها مدیران خود، سر درگم است، خود ناصر حاج محمدی است زیرا انحرافات قانونی چنان در شهرداری رشت رسوخ کرده که همت و زمان مضاعفی برای اصلاح آن را مطلبد.

..................... تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،تضییع حقوق در شهرداری رشت فراتر از باور هاست و اگر عزم و اراده ای در دستگاه های نظارتی باشد، می توانند مصطلحاً از این آب گل آلود، ماهی بگیرند. اما آنکه در این میان در بازی ها مدیران خود، سر درگم است، خود ناصر حاج محمدی است زیرا انحرافات قانونی چنان در شهرداری رشت رسوخ کرده که همت و زمان مضاعفی برای اصلاح آن را مطلبد.

در ماجرای تبدیل وضعیت ۵۲ نفر نیروی قراردادی شهرداری به پیمانی، بنا به اظهار نظر دستگاه های نظارتی، مدیر حقوقی شهرداری با قلب واقعیت و دفاعیه ضعیف مسبب صدور رای بدوی در محکومیت شهرداری شد و متعاقب آن با عدم تجدید نظر خواهی موجبات استخدام غیر قانونی این افراد را فراهم آورد این در حالی است که با مداخله برخی جریانات قانونگرا، متن لایحه دفاعیه تغییر نمود و در کلیه شکایات بعدی چه بدوی و چه تجدید نظر، حکم به نفع شهرداری صادر گردید.

مصطفی مهاجر مدیر پر حاشیه سرمایه انسانی شهرداری در راستای حفظ حقوق شهرداری طی مکاتبه ای به شهردار، پیشنهاد اعاده دادرسی نمود و حاج محمدی نیز با پذیرش این پیشنهاد طی دستوری به بهارمست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی و صفاکار مدیر حقوقی شهرداری، اقدام خیلی فوری را در مورخ ۲۴/۵/۱۳۹۸ صادر نمود اما با این حال هیچ اقدامی از سوی بهارمست و صفاکار معمول نشد و معلوم شد کلاه شهردار نزد این دو مدیر بدون پشم ارزیابی شده است!

شهردار رشت اگرچه صرفه و صلاح شهرداری را علت این اعاده دادرسی عنوان نمود اما نباید از این موضوع غافل شد که دستگاه های نظارتی از جمله سازمان بازرسی نیز بر تضییع حقوق شهرداری طی این پرونده های قضایی که ناشی از عدم انجام وظیفه مدیران مربوطه است تاکید نمودند.

با این حال عدم توجه به دستور موکد شهردار توسط بهارمست و صفاکار چه پیامی را به شهردار می تواند داشته باشد؟ آیا عدم آشنایی حاج محمدی با بدنه سلیقه ای و مدیریتی شهردار منظور نظر آن است؟ و یا اینکه قدرت در سایه آن ۵۲ نفر که بعضاً از مدیران سابق شهرداری بوده اند از قدرت شهردار رشت بیشتر است؟

 

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)