گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :حیدر رضایی در گفتگو با اشاره به شروع سال تحصیلی و با بیان اینکه امسال پنج هزار دانش آموز در مدارس بخش کلاچای مشغول به تحصیل می شوند، افزود: بخش کلاچای دارای ۸۲ مدرسه است. رضایی با اشاره به شعار امسال سال تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش،  اظهار کرد: در ماه‌های گذشته […]

..................... تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :حیدر رضایی در گفتگو با اشاره به شروع سال تحصیلی و با بیان اینکه امسال پنج هزار دانش آموز در مدارس بخش کلاچای مشغول به تحصیل می شوند، افزود: بخش کلاچای دارای ۸۲ مدرسه است.

رضایی با اشاره به شعار امسال سال تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش،  اظهار کرد: در ماه‌های گذشته با حضور مسئولان آموزش و پرورش و بخشدار تمهیدات و امکانات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان بخش کلاچای فراهم شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه در حوزه زیرساختی با مشکلی روبه رو نیستیم، گفت: همه واحدهای آموزشی در سطح بخش کلاچای از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی بهره مند هستند.

رضایی با اشاره به اینکه امسال همه مدارس بخش کلاچای به صورت تک شیفتی مدیریت می شوند، تصریح کرد: برغم وجود تنگناهای مالی و اعتباری توانستیم در حد توان بسیاری از مسائل و مشکلات در حوزه واحدهای آموزشی را حل کرده و به شاداب سازی مدارس نیز توجه کنیم.

وی با بیان اینکه بنابر تأکید مقام معظم رهبری برای محقق شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تلاش می شود، افزود: تحقق این سند به عنوان سیاست راهبردی در توسعه آموزش و پرورش مدنظر قرار داشته و امیدواریم بتوانیم در این راستا گام‌های عملی برداریم.

رئیس آموزش و پرورش کلاچای بر لزوم تعامل خانواده‌ها با آموزش و پرورش تأکید کرد و گفت: ارتباط خانواده‌ها با مدرسه به امر فراگیری تحصیل دانش آموزان کمک می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه در دوران تحصیل تنها نباید به آموزش کتب درسی توجه شود، افزود: توجه به تزکیه و تهذیب نفس و تربیت فرزندان صالح، مومن و مسئولیت پذیر باید مدنظر قرار گیرد./مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)