گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
نماینده ولی‌فقیه در گیلان

نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: مقاومت و ایستادگی، رمز پیروزی مردم و رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی بود و امروز اکثر ملت‌های مسلمان این ایستادگی در برابر دشمن را از ما آموختند.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در مراسم رژه یگان‌های نظامی مستقر در گیلان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۵۹ یادآور دوران سخت در تاریخ ایران اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به رهبری داهیانه امام(ره) ابراز داشت: استکبار جهانی در آغازین روزهای پیروزی انقلاب، تمام امکانات خود را به کار گرفتند تا انقلاب ما را منحل کنند اما رهبری داهیانه امام خمینی(ره) موجب شد تا دشمنان نتوانند به اهداف خود برسند.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه استکبار جهانی، صدام جنایتکار را وادار کرد که به مرزهای جغرافیایی ایران حمله کند گفت: صدام با وجود اینکه از امکانات کامل برخوردار بود و به مرزهای ایران تجاوز کرد اما در ادامه با دفاع جانانه و هوشمندانه ملت ایران روبه‌رو شد.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه صدام در حقیقت به هویت ملی، انقلاب اسلامی و آرمان‌های یک ملت بزرگ حمله کرد تصریح کرد: امام خمینی(ره) با بیانات ارزشمند خود زمینه دفاع جانانه مردم در مقابل دشمن را فراهم کردند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان افزود: در دوران دفاع مقدس با وجود اینکه از امکانات نظامی خوبی در کشور برخوردار نبودیم اما دشمن را به عقب راندیم از این رو ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان مسلح سلطه‌گر رمز موفقیت و پیروزی ما است.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز برخی ملت‌های مسلمان در برابر قدرت‌های سلطه‌گر جهانی به خوبی ایستادگی و مقاومت می‌کنند این مقاومت را در حقیقت از ما آموختند و ما برای رسیدن به هدف‌های مقدس راهی جز ایستادگی در برابر دشمن نداریم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه قدرت‌های جهانی امروز جرأت دهن‎کجی به ملت ایران را ندارند اظهار داشت: همگان شاهد بودند که جمهوری اسلامی ایران پهپادهای جاسوسی آمریکا را مورد اصابت قرار داد و در مقابل قدرت ما خاضع شدند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)