گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه گفت: امروز پیشرفت‌‌های ما در عرصه‌های مختلف از نتایج و برکات خون شهدا و انقلاب اسلامی است.

..................... تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سردار اصغر شکراللهی بایرامی پیش از ظهر امروز در همایش «تورقی بر کتاب دفاع مقدس» در زیباکنار گیلان اظهار داشت: هفته دفاع مقدس برای ملت ایران یک ایام ویژه و به نوعی آیینه تمام‌نمای مظلومیت این ملت است.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه ایران اسلامی در آغازین روزهای پیروزی انقلاب مورد تهاجم استکبار جهانی قرار گرفت گفت: در آن زمان وزیر خارجه آمریکا به صراحت اعلام کرد که ما صدام را تحریک کردیم تا به جمهوری اسلامی ایران حمله کند.

سردار شکراللهی با اشاره به بیانات امام(ره) در رابطه با جنگ تحمیلی افزود: امام(ره) در ابتدای جنگ تحمیلی فرمودند که اگر مردم به صحنه جنگ آمده و صبر و استقامت داشته باشند قطعاً پیروزی نصیب ملت ایران می‌شود و این وعده امام خمینی(ره) بعد از هشت سال به تحقق پیوست.

وی اظهار داشت: امام راحل در بیانات خود فرمودند که ما چهره واقعی غرب و اروپا را که به تصور خود با سیاست حقوق بشر در عرصه بین‌المللی فعالیت می‌کنند و خود را طرفدار بشریت می‌دانند را به جهان نشان دادیم و انقلاب خود را به جهان صادر کردیم.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه، پیشرفت‌‌های ایران در عرصه‌های مختلف را از نتایج و برکات خون شهدا و انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: رهبر انقلاب فرمودند که ما باید به جلو نگاه کنیم و بر اساس زمان و مکان به تکلیف خود به‎درستی عمل کنیم.

سردار شکراللهی، توجه به کتاب و کتابخوانی را از جمله اقدامات مهم در راستای تقویت فرهنگ اسلامی اعلام کرد و ابراز داشت: سپاه پاسداران نیز در عرصه ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه تلاش‌های زیادی کرده و تا امروز کتاب‌های متعددی توسط سپاه به چاپ رسیده است.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با اشاره به برگزاری مسابقات کتابخوانی توسط سپاه اظهار داشت: سپاه پاسداران مسابقات مختلف کتابخوانی را برای ترویج کتاب و کتابخوانی برگزار کرده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)