گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :یوسف میره‌جینی  با بیان اینکه سامانه بارشی امروز از استان خارج می‌شود، اظهارکرد: از فردا شاهد آسمانی پایدار برای استان گیلان خواهیم بود در نتیجه از روز آینده هوای نیمه ابری، کاهش ابر و وزش باد و بارش پراکنده را ارزیابی می‌کنیم. وی با بیان اینکه از روز یکشنبه آسمان صاف تا قسمتی […]

..................... تاریخ انتشار:۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :یوسف میره‌جینی  با بیان اینکه سامانه بارشی امروز از استان خارج می‌شود، اظهارکرد: از فردا شاهد آسمانی پایدار برای استان گیلان خواهیم بود در نتیجه از روز آینده هوای نیمه ابری، کاهش ابر و وزش باد و بارش پراکنده را ارزیابی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه از روز یکشنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری خواهد بود، گفت: آسمان از روز یکشنبه همراه با افزایش دما و افزایش ابر در برخی نقاط استان و وزش باد خواهد بود.

کارشناس هواشناسی با اشاره به شرایط دریانوردی و گردشگری در روزهای آتی بیان کرد: دریا برای امروز و فردا برای دریانوردی، قایق رانی و گردشگری ساحلی مناسب است.

میره‌جینی با بیان اینکه صبح روز جمعه گیلان خنک‌ترین استان بوده است، افزود: تا اواسط هفته آینده شاهد پایداری بارش در برخی نقاط گیلان خواهیم بود و این هوای پاییزی مهمان استان گیلان است اما در بیشتر نقاط با افزایش دما و کاهش ابر مواجه می‌شویم.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)