گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :عباس اهرابی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اظهار داشت: هم‌اکنون ۳ هزار و ۶۶۳ یتیم با ۱۳ هزار و ۳۳۰ حامی و ۴ هزار و ۵۵۱ فرزند محسنین با ۶ هزار و ۲۴۵ حامی تحت پوشش کمیته امداد گیلان هستند. مدیرکل کمیته امداد استان […]

..................... تاریخ انتشار:۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :عباس اهرابی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اظهار داشت: هم‌اکنون ۳ هزار و ۶۶۳ یتیم با ۱۳ هزار و ۳۳۰ حامی و ۴ هزار و ۵۵۱ فرزند محسنین با ۶ هزار و ۲۴۵ حامی تحت پوشش کمیته امداد گیلان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان گفت: در برخی از ایام سال به‌ویژه مناسبت‌های مذهبی مانند ایام محرم و همچنین جشن نیکوکاری و عاطفه‌ها و سایر مناسبت‌های ملی و مذهبی حضور نیکوکاران و خیران برای کمک به نیازمندان پررنگ‌تر است.

وی از مشارکت ۲۵۰ حامی جدید در ایام شهادت امام حسین(ع) با کمیته امداد استان گیلان خبر داد و تصریح کرد: این نیکوکاران که به‌تازگی به جمع خانواده کمیته امداد استان گیلان پیوستند از حدود ۳۰۰ یتیم و فرزند محسنین حمایت می‌کنند.

اهرابی با بیان اینکه حمایت از ایتام و فرزندان محسنین شکوه اخلاق‌مداری نیکوکاران را نشان می‌دهد گفت: خیران همواره برای بهبود کیفیت زندگی نیازمندان در زمینه‌های مختلف مانند تحصیلی، درمانی و مسکن تلاش کرده‌اند که این حمایت‌ها منجر به بهبود زندگی آنان نیز شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با اشاره به توزیع سبد غذایی در ایام محرم توسط خیران بین ایتام و فرزندان محسنین در این استان عنوان کرد: بسیاری از نیکوکاران و حامیان با نزدیک شدن به فصل آغاز مدارس، سبدهای تحصیلی جهت کمک به ایتام و محسنین اهدا می‌کنند.

وی به اعزام ایتام و محسنین به مشهد مقدس و عتبات عالیات اشاره کرد و ابراز داشت: در طرح “شوق زیارت” جمعی از ایتام و محسنین با کمک کمیته امداد و مشارکت خیران و نیکوکاران برای زیارت به مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام شدند.

به گزارش تسنیم، نیکوکاران و خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد *۸۸۷۷*۰۱۳# و یا با مراجعه به سایتekram.emdad.ir و portal.mohsenin.ir یاریگر ایتام و محسنین باشند و همچنین شماره تماس ۰۱۳۳۳۳۶۵۸۵۲ هم آماده پاسخگویی به سؤالات خیران است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)