گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
گزارش تصویری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی رشت
رویداد گیلان گزارش می دهد؛

در جلسه روز گذشته شورای شهر رشت که پس از آبستراکسیون پی در پی برگزار شد امیر حسین علوی در نطقی در واکنش به نامه یکی از نمایندگان به وزارت کشور گفت: نامه‌ای از سوی یکی از نمایندگان شهر رشت در مورد اینکه شورای شهر در کارهای شهردار کارشکنی می‌کند خطاب به وزارت کشور نوشته شده است.

..................... تاریخ انتشار:۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ......................
به گزارش رویداد گیلان ، در جلسه روز گذشته شورای شهر رشت که پس از آبستراکسیون پی در پی برگزار شد امیر حسین علوی در نطقی در واکنش به نامه یکی از نمایندگان به وزارت کشور گفت: نامه‌ای از سوی یکی از نمایندگان شهر رشت در مورد اینکه شورای شهر در کارهای شهردار کارشکنی می‌کند خطاب به وزارت کشور نوشته شده است.
 وی در ادامه از رئیس شورا درخواست می کند که شهردار باید در صحن شورا حضور پیدا کنند و بگوید چگونه یک نماینده چنین نامه ای را به وزارت کشور ارسال می کند؟ اگر ارسال این نامه با درخواست شهردار رشت بوده، باید شهردار به شورا پاسخگو باشد، اگر هم با درخواست شهردار نبوده باید مشخص شود این نماینده بر  چه اساسی چنین نامه ای را ارسال کرده است.
از این اظهارات علوی یک ساعت هم نگذشته بود که حاج محمدی شهردار رشت برای پیگیری سرمایه گذاری پروژه پارک آبی رشت خود را به صحن شورا رسانده بود تا پاسخگوی اعضای شورا شود ولی در کمال تعجب این عضو شورا به همراه رضا رسولی، فاطمه شیرزاد و بهراد ذاکری ،با دیدن شهردار، صحن شورا رو ترک کردند تا جلسه از رسمیت بیفتد!
این در حالی بود که علوی نیم ساعت قبل از حضور شهردار، از رئیس شورا درخواست کرده بود که شهردار باید در صحن حاضر شود و پاسخگویش شود! ولی وقتی شهردار در صحن حاضر شد علوی جلسه را ترک کرد!
از رفتارهای متناقض این عضو شورا میتوان به این نتیجه رسید که وی بیشتر به دنبال به حاشیه کشاندن شورا و شهرداری میباشد!
جناب علوی از قدیم گفتند ؛ اگر راستی کارت آراستی؛ راستی را سعادت است ثمر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)