مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت

تفاهم نامه مشترک معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی گیلان با سازمان نظام کاردانی ساختمان استان پیرامون برگزاری دوره آموزشی ایمنی، بهداشت حرفه ای و محیط زیست (HSE) ویژه اعضاء و سایر دوره های عمومی، تخصصی و تخصصی پیشرفته ویژه خانواده های اعضا منعقد شد.

..................... تاریخ انتشار:19 آگوست 2019 ......................

به گزارش رویداد گیلان  میرمسلم رهبرهاشمی معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در جلسه امضای تفاهم نامه آموزشی با سازمان نظام کاردانی استان گیلان، اظهار کرد: عزم و اراده سازمان نظام کاردانی استان برای دانش افزایی ستودنی است، این در حالی ست که فعالیت های این سازمان به دلیل برخی از سیاست های آموزشی در سطح ملی تحت شعاع قرار گرفته اما سازمان کاردانی با درایت هیئت مدیره خود بر خلاف برخی از سازمان های مشابه به دنبال پویایی و تحرک در مسیر دانش افزایی و بهره گیری از دوره های آموزشی مهارت محور است.

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان با اشاره به فعالیت ها و دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی، افزود: علاوه بر اینکه اعضای نظام کاردانی از دوره های آموزشی مورد تفاهم بهره مند می شوند، خانواده های آنان نیز می توانند از سایر دوره های آموزشی عمومی،تخصصی و تخصصی پیشرفته جهاددانشگاهی با تخفیفات ویژه بهره مند شوند.

وی به مزیت های دوره های آموزشی اشاره کرد و گفت:  افراد با شرکت در دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی می توانند اقدام به راه اندازی بازارکار خصوصی کنند و همچنین با ترجمه مدارک خود از این گواهینامه ها به عنوان دوره های مهارتی بین المللی بهره برداری نمایند.

رهبرهاشمی ادامه داد: باتوجه به تغییر برنامه های راهبردی از سال گذشته در معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی گیلان با هدف پیاده سازی سیاست های کلان و الگویی واحدهای پیشرو کشور در حوزه آموزش و همچنین با بهره گیری از نیروهای تحصیلکرده جوان ضمن بروز کردن محتوای آموزشی دوره ها، به دنبال تخصصی تر کردن دوره های مهارت آموزی برای جوانان جویای کار و حرفه هستیم.

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با سازمان نظام کاردانی  در گیلان، افزود: جهاددانشگاهی به عنوان بزرگترین شبکه آموزشی معین از سوی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در کشور محسوب می شود که می تواند در اجرای دوره های مذکور در چهار زیر گروه؛ ایمنی ویژه اعضای هیئت مدیره پیمانکاران و کارفرمایان،ایمنی ویژه کارگران،ایمنی ویژه مسئولین ایمنی(دوره عمومی) و شناسایی اثرات و ارزیابی ریسک به متقاضیان ارائه خدمات آموزشی کند.

وی با بیان اینکه انعقاد چنین تفاهم نامه هایی برای سایر نهادها و ارگان های متقاضی قابلیت اجرا دارد، تصریح کرد: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پرتال معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی گیلان به آدرس http://www.gujd.ir مراجعه کنند و یا با شماره های ۰۱۳۳۴۳۵ و ۰۱۳۳۳۳۶۲۲۷۴ تماس حاصل کنند.

رضا رحیمی پور، رئیس سازمان نظام کاردانی ساختمان استان گیلان در ادامه با اشاره به پتانسیل های جهاددانشگاهی، اظهار کرد: در راستای بهره مندی اعضای نظام کاردانی از دوره های آموزشی ابلاغی وزارت کار مبنی بر دوره بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست (HSE) در محل کار طی امضای تفاهم نامه مشترک با معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان گیلان دوره مذکور برگزار می شود.

وی گفت: درحال حاضر نظام کاردانی گیلان ۲ هزار و ۹۵۴ نفر عضو دارد که هزار و ۱۵۰ نفر دارای پروانه اشتغال در پایه های ۳، ۲ و ۱ در بخش اجرا و نظارت هستند.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)