مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
نماینده ولی فقیه در گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه پس از انقلاب به لوشان، منجیل، رودبار و رستم آباد به عنوان پیشانی گیلان کم توجهی و بی مهری شده است، گفت: برای زیتون محصول راهبردی استان، سازمان متولی تشکیل نشده بنابر این ایجاد یک سازمانی به نام سازمان زیتون در گیلان ضرورت دارد.

..................... تاریخ انتشار:19 آگوست 2019 ......................

به گزارش رویداد گیلان  آیت‌الله رسول فلاحتی در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار که در لوشان برگزار شد با اشاره به اینکه خدمت در نظام اسلامی توفیق الهی است، اظهار کرد: مردم نعمت‌های خداوند نزد مسئولان هستند به ویژه اینکه ملت ایران با وقوع انقلاب اسلامی موجب عزت کشور در دنیا شدند.

وی به پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در هیچ عرصه‌ای ایستایی نداشتیم و کشور روز به روز در حال رشد بوده اما هنوز در تراز مردم کار نشده است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بیشتر مشکلات موجود در جامعه معلول مسائل خارجی است، تصریح کرد: بخشی از مشکلات معلول ضعف در نظارت‌ها و ضعف مدیریتی بعضی از مسئولان در داخل کشور است.

آیت‌الله فلاحتی بر ایجاد امید بین مردم تاکید کرد و گفت: مردم را در هیچ نقطه‌ای ناامید نکنید و موجب یاس در جامعه نشوید زیرا امروز تمام نهضت‌های آزادی‌بخش دنیا همه نقطه امیدشان ایران است.

وی ادامه داد: اگر در درون نتوانیم بین مردم به ویژه جوانان نشاط و امید ایجاد کنیم در واقع نتوانستیم نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه پس از انقلاب به لوشان، منجیل، رودبار و رستم آباد به عنوان پیشانی گیلان کم توجهی و بی مهری شده است، بیان کرد: برای چای محصول راهبردی گیلان سازمان متولی راه اندازی شده اما برای زیتون محصول دیگر راهبردی استان، سازمان متولی تشکیل نشده بنابراین ایجاد یک سازمانی به نام سازمان زیتون در گیلان ضرورت دارد.

آیت‌الله فلاحتی به ایستگاه عوارضی در امامزاده هاشم(ع) اشاره کرد و گفت: همشهریان در محل خود‌موظف به پرداخت عوارض عبور هستند البته وعده‌هایی در جابه جایی این ایستگاه داده شده است.

وی، خواستار حمایت مسئولان از بنگاه‌های کوچک تولیدی شد و اظهار کرد: تقویت بنگاه‌های کوچک تولیدی به ویژه کارگاه‌های صنایع تبدیلی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهید.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه از هجوم بی رویه زمین خواران به گیلان بکاهید، خاطرنشان کرد: ساخت تفریحگاه در اراضی زراعی توهین به مردم گیلان است.

آیت‌الله فلاحتی اضافه کرد: انتظار داریم ماهانه هزاران متر دیوارهای کشیده شده توسط زمین خواران در زمین‌های کشاورزی گیلان تخریب شود و مسئولان باید این مسیر را هموار کنند.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد نکردن یاس در نسل نو از وظایف اصلی مسئولان است، بیان کرد: مسئولان برای جوانان باید پیام‌های خوبی داشته باشند ضمن اینکه مشکل زیرساخت‌های آب شرب شهرهای رودبار باید برطرف شود.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)