مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
واکنش فاطمه شیرزاد به عزل خدابخشی از مدیریت برنامه ریزی و بودجه شهرداری ؛

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: از شهردار رشت انتظار داریم عزل و نصبها در این مجموعه از روی حب و بغض انجام نشود.

..................... تاریخ انتشار:19 آگوست 2019 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،فاطمه شیرزاد ذ با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم اظهار کرد: امیدوارم همواره در دفاع از حریم ولایت پیشگام بوده و در راستای بیان حقایق و دفاع از مظلوم لحظه ای درنگ نکنیم.

وی با انتقاد از برخی از عزل و نصب ها در شهرداری رشت افزود: مدیریت برنامه ریزی و بودجه شهرداری رشت جزو واحدهای پر تلاش شهرداری رشت بوده و شنیده ها حاکی از آن است که برکناری مدیره این واحد برخی به علت درگیری های شخصی رقم خورد.

شیرزاد به اعتراض مدیره واحد برنامه ریزی و بودجه شهرداری رشت نسبت به نحوه رسیدگی به یکی از پرونده های حقوقی مرتبط با شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: در این پرونده شهرداری رشت محکوم به پرداخت مبلغ هنگفتی شده بود و مدیره واحد برنامه ریزی و بودجه شهرداری رشت در این باره تذکراتی قانونی داده بود که گویا این اقدام وی به مزاج برخی خوشایند نبوده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکیدولی بر اینکه شهردار پدر مجموعه شهرداری است بیان کرد: به عنوان عضو شورای اسلامی شهر رشت که ناظر عملکرد شهردار هستیم و اجازه نخواهیم داد برخی شهرداری رشت را به جولانگاهی برای تسویه حساب های شخصی تبدیل کنند.

شیرزاد با اشاره به اینکه شهردار رشت در عزل و نصب ها از اعضای شورا مشورت بگیرد تصریح کرد: در شهرداری رشت افراد توانمند، با تجربه و متعهد فراوانی مشغول فعالیت هستند و انتظار داریم شهردار رشت به این مهم توجه بیشتری داشته باشد./فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)