مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا در ساحل قره‌سو ۱۷ هزار مترمربع زمین دارد که می‌توان در آن، یک مجتمع بزرگ ساحلی جهت انجام ورزش‌های آبی و ساحلی راه‌اندازی کرد.

..................... تاریخ انتشار:19 آگوست 2019 ......................

به گزارش رویداد گیلان  مریم بخشی ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل حوزه ورزش و جوانان این شهرستان در محل فرمانداری اظهار کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام و ارزشمند اداره‌کل ورزش و جوانان استان گیلان باید تا پایان سال جاری جمع‌بندی و آماده بهره‌برداری قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه زمین فوتبال باشگاه وحدت شهرستان آستارا با تمام مشکلات مالی به چمن مصنوعی تجهیز شده و دروازه‌های زمین طی روزهای آینده نصب می‌شود، گفت: ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات نفت جهت زیباسازی دور چمن و فنس‌کشی کنار گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه دومیلیارد تومان برای تکمیل استخر و یک‌میلیارد تومان برای تکمیل زمین فوتبال باشگاه وحدت شهرستان آستارا از محل اعتبارات استانی کنار گذاشته شده است، افزود: با این مقدار اعتبار، پیش‌بینی اعتبار بزرگ در سال ۹۹ برای شهرستان آستارا امکان‌پذیر نیست.

بخشی با بیان اینکه اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا در ساحل قره‌سو ۱۷ هزار مترمربع زمین دارد که می‌توان در آن، یک مجتمع بزرگ ساحلی جهت انجام ورزش‌های آبی و ساحلی راه‌اندازی کرد، خاطرنشان کرد: وجود این مجتمع برای بخش خصوصی سرمایه‌گذار و خود شهرستان سودمند است.

برگزاری مستمر مسابقات بین‌المللی در آستارا

فرماندار شهرستان آستارا نیز در نشست بررسی مسائل حوزه ورزش و جوانان این شهرستان در محل فرمانداری اظهار کرد: تیم‌های شهرداری و مقاومت سپاه از تیم‌های مطرح استان گیلان هستند که هر دو لیگ دسته سه و دو کشوری حضور دارند.

حسن رستم‌زاد با بیان اینکه در شهرستان آستارا به‌صورت مستمر مسابقات بین‌المللی بین ورزشکاران جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی برگزار می‌شود، افزود: در قالب برگزاری این مسابقات روابط اجتماعی و فرهنگی بین جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران تقویت می‌شود.

سرانه فضاهای ورزشی آستارا ۸۷ صدم مترمربع برای هر نفر است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا نیز در این نشست تعداد سالن‌های ورزشی این شهرستان را ۱۷ سالن و تعداد زمین های خاکی را هفت زمین دانست و اظهار کرد: تعداد سالن‌های ورزشی متعلق به اداره ورزش و جوانان ۹ سالن است که دو سالن آن در روستاها قرار دارد.

وحید خاصی‌پور سرانه فضاهای ورزشی شهرستان آستارا را ۸۷ صدم مترمربع برای هر یک نفر دانست و تصریح کرد: ۴۸ صدم مترمربع به اداره ورزش و جوانان، ۶ دهم مترمربع به دیگر دستگاه‌های اجرایی و ۳۱ صدم مترمربع به بخش خصوصی تعلق دارد.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)