گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
گزارش تصویری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی رشت

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا در ساحل قره‌سو ۱۷ هزار مترمربع زمین دارد که می‌توان در آن، یک مجتمع بزرگ ساحلی جهت انجام ورزش‌های آبی و ساحلی راه‌اندازی کرد.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  مریم بخشی ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل حوزه ورزش و جوانان این شهرستان در محل فرمانداری اظهار کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام و ارزشمند اداره‌کل ورزش و جوانان استان گیلان باید تا پایان سال جاری جمع‌بندی و آماده بهره‌برداری قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه زمین فوتبال باشگاه وحدت شهرستان آستارا با تمام مشکلات مالی به چمن مصنوعی تجهیز شده و دروازه‌های زمین طی روزهای آینده نصب می‌شود، گفت: ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات نفت جهت زیباسازی دور چمن و فنس‌کشی کنار گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه دومیلیارد تومان برای تکمیل استخر و یک‌میلیارد تومان برای تکمیل زمین فوتبال باشگاه وحدت شهرستان آستارا از محل اعتبارات استانی کنار گذاشته شده است، افزود: با این مقدار اعتبار، پیش‌بینی اعتبار بزرگ در سال ۹۹ برای شهرستان آستارا امکان‌پذیر نیست.

بخشی با بیان اینکه اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا در ساحل قره‌سو ۱۷ هزار مترمربع زمین دارد که می‌توان در آن، یک مجتمع بزرگ ساحلی جهت انجام ورزش‌های آبی و ساحلی راه‌اندازی کرد، خاطرنشان کرد: وجود این مجتمع برای بخش خصوصی سرمایه‌گذار و خود شهرستان سودمند است.

برگزاری مستمر مسابقات بین‌المللی در آستارا

فرماندار شهرستان آستارا نیز در نشست بررسی مسائل حوزه ورزش و جوانان این شهرستان در محل فرمانداری اظهار کرد: تیم‌های شهرداری و مقاومت سپاه از تیم‌های مطرح استان گیلان هستند که هر دو لیگ دسته سه و دو کشوری حضور دارند.

حسن رستم‌زاد با بیان اینکه در شهرستان آستارا به‌صورت مستمر مسابقات بین‌المللی بین ورزشکاران جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی برگزار می‌شود، افزود: در قالب برگزاری این مسابقات روابط اجتماعی و فرهنگی بین جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران تقویت می‌شود.

سرانه فضاهای ورزشی آستارا ۸۷ صدم مترمربع برای هر نفر است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا نیز در این نشست تعداد سالن‌های ورزشی این شهرستان را ۱۷ سالن و تعداد زمین های خاکی را هفت زمین دانست و اظهار کرد: تعداد سالن‌های ورزشی متعلق به اداره ورزش و جوانان ۹ سالن است که دو سالن آن در روستاها قرار دارد.

وحید خاصی‌پور سرانه فضاهای ورزشی شهرستان آستارا را ۸۷ صدم مترمربع برای هر یک نفر دانست و تصریح کرد: ۴۸ صدم مترمربع به اداره ورزش و جوانان، ۶ دهم مترمربع به دیگر دستگاه‌های اجرایی و ۳۱ صدم مترمربع به بخش خصوصی تعلق دارد.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)