گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
گزارش تصویری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی رشت

شهردار و دو تن از اعضای شورای شهر رشت در تمرین سپیدرود رشت حاضر شدند و با بازیکنان و کادر فنی این تیم گفت‌وگو کردند.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  شهردار کلان‌شهر رشت به همراه رئیس و نایب‌رئیس شورای شهر رشت در تمرین عصر روز یکشنبه سپیدرود رشت حاضر شدند.

ناصر حاج محمدی را در این بازدید ورزشی اسماعیل حاجی‌پور و فرهام زاهد همراهی می‌کردند که با استقبال سپیدرودی‌ها مواجه شدند و از سوی آن‌ها پیراهن سرخ این تیم به‌رسم یادبود به شهردار رشت اعطا شد.

شهردار کلان‌شهر رشت پس از شنیدن درد دل سرمربی و اعضای تیم مدیریتی سپیدرود در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از همت و تلاش اعضای این تیم برای شروعی دوباره در فوتبال ایران، قول مساعدت و کمک‌های شهرداری رشت را برای کم شدن مشکلات این تیم را داد.

حاج محمدی در جمع سپیدرودی‌ها قول داد که به‌مانند سال‌های گذشته مسئله پشتیبانی و لجستیک سپیدرود با حمایت مالی شهرداری رشت حل شود تا این تیم بتواند با شرایط مناسب‌تری در مسابقات لیگ دسته اول آزادگان شرکت کند.

اسماعیل حاجی‌پور رئیس و فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای شهر رشت نیز در سخنانی دلگرم‌کننده ضمن اعلام حمایت کامل شورا و شهرداری رشت از این تیم قدیمی از بازیکنان و اعضای کادر فنی و مدیریتی سپیدرود خواستند که برای شاد کردن دل مردم فوتبال دوست رشت همت و تلاش خود را صدچندان کنند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)