گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان مطرح کرد:

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان با اشاره به مشارکت ۳۱ درصدی شهروندان گیلانی در نهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، گفت: ۴۰ هزار گیلانی در این دوره از جشنواره شرکت کردند.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  پریسا کرمی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اختتامیه نهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در پنج شهر استان گیلان، اظهار کرد: امسال شاهد مشارکت ۳۱ درصدی گیلانیان در این دوره از جشنواره بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه ۴۰ هزار گیلانی در این رویداد فرهنگی شرکت کرده اند، افزود: این تعداد در بخش‌های مکتوب و الکترونیک، نقاشی، پویش و چکیده نویسی جشنواره شرکت کرده اند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان در ادامه با اشاره به اینکه ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر در بخش مکتوب و ۲۸ هزار و ۵۰۰ نفر در بخش الکترونیک شرکت کرده‌اند، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته همزمان با دهه ولایت و امامت با حضور ۱۸۵ برگزیده این دوره جشنواره مراسم اختتامیه در پنج شهر استان گیلان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مراسم ویژه و مرکزی این دوره از جشنواره ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه ۲۸ مرداد ماه امسال در بقعه متبرکه خواهر امام رضا (ع) رشت برگزار می شود، تصریح کرد: در مدت برگزاری نهمین دوره جشنواره رضوی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان با مشارکت سایر نهادهای فرهنگی برنامه‌های متنوعی در بخش قصه گویی، نشست‌های کتاب خوان، محافل کتابخوانی، حضور کتابداران در مهدهای کودک و برگزاری برنامه‌های فرهنگی برگزار کرده است.

کرمی همچنین ضمن قدردانی از پوشش خبری این جشنواره توسط اصحاب رسانه استان گیلان، بیان کرد: در این مدت بیش از ۵۰ عنوان خبر اختصاصی مربوط به جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در استان تولید و منتشر شده است.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)