گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت

خطیب نماز عید قربان رودسر با تأکید بر اسوه و الگو قرار دادن حضرت ابراهیم توسط مؤمنین گفت: مؤمن باید در برابر هر ظلم و فسادی محکم بایستد و موضع‌گیری کند سکوت در برابر ظالم حائز نیست.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین رمضانی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید قربان در مسجد ملاامیرای این شهرستان با تبریک عید بزرگ مسلمانان اظهار کرد: عظمت عید قربان بسیار زیاد است بطوریکه از این عید به‌عنوان لقاءالله یاد می‌شود و انسان به‌واسطه اعمال نیک خود در این روز خدا را زیارت می‌کند.

وی نماز را وسیله تقرب هر انسان باتقوا و عید قربان را عید تقرب به‌حق تعالی خواند و افزود: حضرت ابراهیم خلیل برای اجرای فرمان الهی فرزند خود را به قربانگاه برد و به ما انسان‌ها آموخت که چگونه باید تسلیم محض امر خدا باشیم.

خطیب نماز عید قربان رودسر با اشاره به اینکه حضرت ابراهیم آزمایش‌های زیادی شد تا به مقام امامت رسید، تصریح کرد: مؤمن باید با اسوه و الگو قرار دادن حضرت ابراهیم در برابر هر ظلم و فسادی محکم بایستد و موضع‌گیری کند سکوت در برابر ظالم جایز نیست و تا نابودی و ریشه‌کنی آن دست از تلاش خود برندارد.

وی با اشاره به حادثه تلخ منا گفت: به شهادت رسیدن جمعی از حجاج درواقعه اسفناک منا ددرواقع خیانت و جنایت بزرگی از سوی حکام آل سعود بود که فراموش‌شدنی نیست.

رمضانی با اشاره به اینکه آل سعود باید برای این خیانت و جنایت در دادگاه بین‌المللی محاکمه شود افزود: باید انتقام خون شهدای منا از این شجره خبیثه و ملعونه گرفته شود.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)