گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت
امام‌جمعه آستارا :

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه برائت به معنای بی‌زاری جستن از ستم و مظلوم‌کشی است، گفت: آمریکا از مصادیق تروریست اجتماعی، اقتصادی و تجاری در جهان است و برخی از کشورهای عربی با حمایت آمریکا در تلاش هستند تا آتش جنگ را در منطقه شعله‌ور کنند.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز عید قربان این شهرستان در محل مصلا اظهار کرد: عید قربان روز اثبات بندگی به خداوند است و در این روز انسان به هیچ بودن خود در مقام خدا اعتراف می‌کند.

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه هوای نفس انسان باید قربانی شود و عید قربان بهترین زمان برای قربانی کردن هوای نفس است، گفت: انسانی که هوای نفس خود را قربانی کند به مقام اهل بیت و ائمه‌اطهار(ع) دست می‌یابد و بی‌شک جایگاه چنین انسانی در بالاترین درجات بهشت است.

خطیب نماز عید قربان  آستارا با اشاره به اینکه قربانی کردن نمادی از دستگیری از فقرا و نیازمندان است، افزود: در این روز باید به فکر فقرا و ایتام باشیم، بسیاری از خانواده‌ها را می‌شناسم که در این ایام قادر به خرید گوشت قربانی نیستند.

حافظ‌نیا با بیان اینکه برائت به معنای بی‌زاری جستن از ستم و مظلوم‌کشی است، تصریح کرد: آمریکا از مصادیق تروریست اجتماعی، اقتصادی و تجاری در جهان است و بسیاری از کشورهای عربی با حمایت آمریکا در تلاش هستند تا آتش جنگ را در منطقه شعله‌ور کنند.

وی با اشاره به اینکه جنایت‌های رژیم آل‌سعود در یمن تمام‌نشدنی است و سعودی‌ها در برابر مقاومت مردم مظلوم یمن مستاصل شده‌اند، افزود: قریب به پنج سال است بین عربستان و یمن درگیری به وجود آمده و هر روز موشک‌های یمنی در خاک رژیم آل‌سعود فرود می‌آیند.

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه کشورهای عربی و در رأس آن رژیم آل‌خلیفه و رژیم آل‌سعود با تمام شکست‌ها باز دست به دامان آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست شده‌اند، گفت: عمر آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست روبه افول است و هر کشوری خود را به استکبار جهانی و ایادی کفر وابسته کند محکوم به شکست است.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)