گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
امام‌جمعه آستارا :

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه برائت به معنای بی‌زاری جستن از ستم و مظلوم‌کشی است، گفت: آمریکا از مصادیق تروریست اجتماعی، اقتصادی و تجاری در جهان است و برخی از کشورهای عربی با حمایت آمریکا در تلاش هستند تا آتش جنگ را در منطقه شعله‌ور کنند.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز عید قربان این شهرستان در محل مصلا اظهار کرد: عید قربان روز اثبات بندگی به خداوند است و در این روز انسان به هیچ بودن خود در مقام خدا اعتراف می‌کند.

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه هوای نفس انسان باید قربانی شود و عید قربان بهترین زمان برای قربانی کردن هوای نفس است، گفت: انسانی که هوای نفس خود را قربانی کند به مقام اهل بیت و ائمه‌اطهار(ع) دست می‌یابد و بی‌شک جایگاه چنین انسانی در بالاترین درجات بهشت است.

خطیب نماز عید قربان  آستارا با اشاره به اینکه قربانی کردن نمادی از دستگیری از فقرا و نیازمندان است، افزود: در این روز باید به فکر فقرا و ایتام باشیم، بسیاری از خانواده‌ها را می‌شناسم که در این ایام قادر به خرید گوشت قربانی نیستند.

حافظ‌نیا با بیان اینکه برائت به معنای بی‌زاری جستن از ستم و مظلوم‌کشی است، تصریح کرد: آمریکا از مصادیق تروریست اجتماعی، اقتصادی و تجاری در جهان است و بسیاری از کشورهای عربی با حمایت آمریکا در تلاش هستند تا آتش جنگ را در منطقه شعله‌ور کنند.

وی با اشاره به اینکه جنایت‌های رژیم آل‌سعود در یمن تمام‌نشدنی است و سعودی‌ها در برابر مقاومت مردم مظلوم یمن مستاصل شده‌اند، افزود: قریب به پنج سال است بین عربستان و یمن درگیری به وجود آمده و هر روز موشک‌های یمنی در خاک رژیم آل‌سعود فرود می‌آیند.

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه کشورهای عربی و در رأس آن رژیم آل‌خلیفه و رژیم آل‌سعود با تمام شکست‌ها باز دست به دامان آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست شده‌اند، گفت: عمر آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست روبه افول است و هر کشوری خود را به استکبار جهانی و ایادی کفر وابسته کند محکوم به شکست است.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)