کدام عضو شورای شهر رشت برای تعطیلات نوروز راهی آن طرف آبها برای خوشگذرانی میشود!؟
ماجرای کاسبی عضو شورای شهر رشت از طریق برادر خود در شهرداری!
وقتی مدیر مالی شهرداری رشت به طلبکاران میگوید پول نداریم ولی برای ۴۳ مدیر بالای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش پرداخت میکند!
لابی و دست و پا زدن “برخی افراد” در تهران هم بی‌نتیجه ماند/ مردم گیلان منتظر خبرهای خوش باشند
گذری بر حواشی رئیس جوان شورای شهر رشت+جزئیات
استاندار گیلان:

استاندار گیلان با اعلام اینکه تمام مسئولان و مدیران استان گیلان در تلاش هستند تا کشاورزان با مشکلات کمتری مواجه شوند گفت: کشاورزان برای تامین سوخت مورد نیازشان باید در سامانه “تجارت آسان” ثبت نام کنند.

..................... تاریخ انتشار:۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، مصطفی سالاری صبح امروز در جلسه حفاظت از منابع آب و کارگروه کشاورزی در رشت اظهار داشت: کشاورزان برای تامین سوخت مورد نیازشان باید در سامانه “تجارت آسان” ثبت نام کنند و لازم است تا با استفاده از ظرفیت دهیاری‌ها و رسانه‌ها این موضوع به آنها اطلاع رسانی شود.

استاندار گیلان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای لایروبی انهار و زهکش‌ها در سطح استان عنوان داشت: مسئولان ذی‌ربط با کار فشرده و افزایش تعداد بیل‌های مکانیکی باید تلاش کنند تا عملیات لایروبی انهار تا ۱۵ الی ۲۰ فروردین انجام شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به پیشرفت‌های به‌دست آمده در حوزه انجام شخم زمستانه خاطرنشان کرد: انجام شخم زمستانه سبب صرفه‌جویی در منابع آب استان می‌شود.

سالاری با بیان اینکه تمام مسئولان و مدیران استان گیلان در تلاش هستند تا کشاورزان با مشکلات کمتری مواجه شوند تصریح کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا در مواجهه با مردم و اطلاع‌رسانی به کشاورزان حرفی واحد بزنند و نظرات آنها با یکدیگر متفاوت نباشد.

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توسعه پوشش بیمه زمین‌های کشاورزی در سطح استان ابراز داشت: بیمه شدن زمین‌های کشاورزی سبب می‌شود تا خسارت کشاورزان در شرایط بحرانی تا حدودی جبران شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا اعتبارات لازم برای بهره برداری از پروژه‌های در دست اجرا در حوزه تامین آب کشاورزی به طور ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا کند.

وی گفت: اعتباری به مبلغ ۲۶ میلیارد تومان به صندوق حمایت از توسعه کشاورزی تخصیص داده شده است که باید با برنامه ریزی دقیق و در راستای تاثیرگذاری مثبت در حوزه کشاورزی استان گیلان از آن استفاده شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه آمار نشان می‌دهد باید در حوزه کشاورزی برنامه‌محور تر عمل کنیم اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا از اقدامات کشورهایی مانند مصر در حوزه کشاورزی الگوبرداری کنیم.

سالاری با اعلام اینکه حدود یک میلیون نفر از مردم گیلان از راه کشاورزی ارتزاق می‌کنند خاطرنشان کرد: لازم است مرکزی مطالعاتی برای تدوین برنامه‌های مناسب در حوزه کشاورزی ایجاد شود‌./تسنیم

نظرات شما