گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت

در یک عملیات دقیق در داخل پارک دانشجو پس از عرض اندام در مقابل چشمان پلیس و برخورد قاطعانه مهار که منجر به دستگیری فرد مذکور و همراهان آن که قصد متواری شدن را داشتند کرد.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،پلیس شهرستان رشت پس از دریافت گزارشات مکرر از شهروندان و اهالی منطقه صف سر یخسازی و پارک دانشجو که محل شهادت شهید حسن پاینده می باشد، شامگاه بیستم مرداد شخصی که خود را یکه بزن و اراذل اول منطقه می‌نامید و در شبکه‌های مجازی عرض اندام خود را نمایان و اطلاع رسانی می‌کرد و با قداره کشی و چاقو کشی در میان مردم ابهتی برای خود شکل داده بود، سرانجام با اقدام به موقع پلیس مورد برخورد قانونی قرار گرفت.

دستور بررسی و دستگیری این فرد از سوی فرماندهی انتظامی شهرستان رشت به واحد اطلاعات یگان امداد ابلاغ که پس از هماهنگی با معاون محترم دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رشت، پس از اقدامات اطلاعاتی مرتبط در یک عملیات دقیق در داخل پارک دانشجو پس از عرض اندام در مقابل چشمان پلیس و برخورد قاطعانه مهار که منجر به دستگیری فرد مذکور و همراهان آن که قصد متواری شدن را داشتند شد.

در ضمن وی و همراهان وی ب وسیله آلت درگیری چاقو و قنبه به سمت مامورین به جهت آسیب زدن حمله ور شده که از وی کشف و ضبط گردید./گیلانستان

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)