کدام عضو شورای شهر رشت برای تعطیلات نوروز راهی آن طرف آبها برای خوشگذرانی میشود!؟
ماجرای کاسبی عضو شورای شهر رشت از طریق برادر خود در شهرداری!
وقتی مدیر مالی شهرداری رشت به طلبکاران میگوید پول نداریم ولی برای ۴۳ مدیر بالای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش پرداخت میکند!
لابی و دست و پا زدن “برخی افراد” در تهران هم بی‌نتیجه ماند/ مردم گیلان منتظر خبرهای خوش باشند
گذری بر حواشی رئیس جوان شورای شهر رشت+جزئیات
بابک رمضانی خبر داد

به گزارش رویداد گیلان ، مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت به منظور استقبال از بهار طبیعت و ‌پیش بینی حوادث مربوط به چهارشنبه سوری؛ اقدامات آتش نشانان و سازمان آتش نشانی را شرح داد. رییس سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت:  در چهارشنبه سوری سال ۹۵ تعداد یک هزار و یک […]

..................... تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت به منظور استقبال از بهار طبیعت و ‌پیش بینی حوادث مربوط به چهارشنبه سوری؛ اقدامات آتش نشانان و سازمان آتش نشانی را شرح داد.

رییس سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت:  در چهارشنبه سوری سال ۹۵ تعداد یک هزار و یک تماس با ۱۲۵ برقرار و ۳۱ ماموریت از سوی سازمان آتش نشانی انجام شد که به ترتیب شاهد  ۲۹ و ۸۷ درصد کاهش نسبت به مشابه سال ۹۴ بودیم.

وی با اشاره به اینکه برای چهارشنبه سوری امسال ۳۱۰ آتش نشان و افسر آتش نشانی در آماده باش کامل هستند بیان کرد: با دیگر سازمان های مرتبط با شهرداری و همچنین صدا و سیمای مرکز گیلان به منظور پیشگیری و مقابله با حوادث چهارشنبه آخر سال هماهنگی هایی انجام شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت، افزود: در چهارشنبه آخر سال تعدادی از تانکرهای آب متعلق به سازمان فضای سبز به طور آماده باش هستند که در صورت نیاز جهت مهار آتش سوزی از آنها استفاده شود.

رمضانی با اشاره به در دست اجرا بودن بازدید کارشناسان آتش نشان از پاساژ ها، هتل ها، پارکهای بازی و… سطح رشت به مناسبت فرا رسیدن سال نو به منظور استاندارد سازی محیط و رعایت اصول ایمنی و آتش نشانی، افزود: به منظور آگاهی بخشی به شهروندان درباره پیامدهای استفاده از مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال نیز پیام هایی به صورت زیرنویس از تلویزیون پخش می شود.

وی در ادامه به تلاش های حوزه آموزش سازمان آتش نشانی اشاره کرد و افزود: همه ساله تعداد قابل چشم گیری از دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی آموزش های ایمنی را فرا می گیرند که این آموزش ها به جدیت با محوریت پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال ادامه دارد.

وی در پایان از تهیه کلیپ های کوتاه و همچنین طرح های پیشگیرانه در قالب بروشور، پوستر و بنر با موضوع #نه_به_چهارشنبه_سوری_خطر_ناک اشاره داشت و گفت: تبلیغات رسانه ای در فضاهای مجازی، سایت ها و روزنامه ها صورت گرفته و خواهد گرفت که امیدواریم همانند سال گذشته که بسیاری به احترام آتش‌نشانان شهید از بهره گیری مواد محترقه خودداری کردند امسال نیز  شاهد کاهش چشم گیر حوادث باشیم.

نظرات شما