گزارش تصویری: با حضور مسئولین نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان گیلان افتتاح شد
گزارش تصویری :برگزاری همایش بزرگ «دوچرخه سواری» در رشت
گزارش تصویری تئاتر داستان باغ وحش
گزارش تصویری: جلسه کمیته کارگروه اشتغال شهرستان رشت در فرمانداری
گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
نماینده مردم آستارا:

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه برخی مسئولان به‌جای خدمت به مردم به فکر جیب خودشان و اطرافیانشان هستند گفت: وجود فاصله طبقاتی میان مردم و برخی مسئولان اتفاقی ناگوار در جمهوری اسلامی است.

..................... تاریخ انتشار:۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ......................

به گزارش رویداد گیلان، ولی داداشی در نشست خبری بررسی طرح “اعاده اموال نامشروع مسئولان”اظهار داشت: جامعه بدون عدالت، پویا و زنده‌ نیست.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی عدالت را زیربنای رسیدن انسان به حریت دانست و عنوان داشت: وجود عدالت در جامعه زمینه‌ساز عروج انسان‌ها به سوی حضرت حق می‌شود‌‌.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی وجود فاصله طبقاتی میان مردم و برخی مسئولان را اتفاقی ناگوار در جمهوری اسلامی دانست و گفت: آرمان و اهداف انقلاب اسلامی آن‌ چیزی نبود که ما امروز در جامعه مشاهده می‌کنیم.

داداشی ساده‌زیست بودن مسئولان را یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: امروز برخی مسئولان در کشور سرمایه‌های کلانی را به‌دست آورنده‌اند که چگونگی کسب آن‌ها باید بررسی شود.

وی با بیان اینکه برخی مخالفان تصویب طرح “اعاده اموال نامشروع مسئولان” مخالفت شورای نگهبان را علت عدم موافقتشان می دانند افزود: سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده است که این شورا با تصویب هیچ طرحی مخالف نیست.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شورای نگهبان در صورت وجود اشکال قانونی و فقهی با طرح‌های مصوب مجلس مخالفت می‌کند گفت: برخی مخالفان این طرح که وابسته به جریانات سیاسی هستند “قصاص قبل از جنایت” می‌کنند و نمی‌خواهند این طرح اجرایی شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی مسئولان به جای خدمت به مردم به فکر جیب خودشان و اطرافیانشان هستند گفت: متاسفانه این گونه کارها تاکنون به چشم نیامده است./تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)