گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
به منظور دیدار با رهبر معظم انقلاب؛

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گیلان از برگزاری جشنواره «تمنای وصال» در راستای پویش درخواست اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزی برای دیدار با رهبر معظم انقلاب خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  یاسر تقوی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: جشنواره «تمنای وصال»  در راستای پویش درخواست اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان برای دیدار با رهبر انقلاب به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گیلان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه پویش درخواست اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان برای دیدار با رهبر انقلاب از سوی جنبش دانش آموزی در حال اجرا است،  گفت: در همین راستا فضایی از طریق پرس لاین به منظور جمع آوری امضا فراهم شده است.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش برگزار می شود، گفت: دانش آموزانی که تاکنون توفیق دیدار با رهبر معظم انقلاب  را نداشته اند می توانند برای شرکت در این جشنواره خاطرات، دلنوشته‌ها، اشعار و تصاویر خود را ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان می توانند برای شرکت در این جشنواره آثار خود را از طریق پیام رسان های سروش و یا بله به آدرس mf۷۷۹@ ارسال کنند، ادامه داد: صفحه اینستاگرامی نیز به آدرس tamannay_vesal@ برای درج آثار راه اندازی شده است.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)