گزارش تصویری :برگزاری همایش بزرگ «دوچرخه سواری» در رشت
گزارش تصویری تئاتر داستان باغ وحش
گزارش تصویری: جلسه کمیته کارگروه اشتغال شهرستان رشت در فرمانداری
گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت

به گزارش رویداد گیلان کارمند ورزشکار تأمین اجتماعی گیلان به عنوان نائب کمسیون  ورزشکاران کمیته ملی المپیک انتخاب شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، کمیسیون ورزشکاران یکی از بخشهای مهم کمیته ملی المپیک محسوب می‌شود که اعضای این کمیسیون توسط ورزشکارانی که سابقه حضور در رقابتهای المپیک دارند و یا در رقابت های آسیایی موفق به کسب مدال شده اند، انتخاب می شوند .

..................... تاریخ انتشار:۲۲ آذر ۱۳۹۶ ......................

 

 به گزارش رویداد گیلان منطقه گیلان، کمیسیون ورزشکاران یکی از بخشهای مهم کمیته ملی المپیک محسوب می‌شود که اعضای این کمیسیون توسط ورزشکارانی که سابقه حضور در رقابتهای المپیک دارند و یا در رقابت های آسیایی موفق به کسب مدال شده اند، انتخاب می شوند .

سعید حسنی پور، از کارکنان ورزشکار تأمین اجتماعی گیلان که دارای عنوان قهرمانی جهان و آسیا در رشته ورزشی کاراته است و در حال حاضر مربی گری تیم ملی کاراته بزرگسالان و امید کشور را بر عهده دارد؛ در انتخابات برگزار شده به عنوان نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک انتخاب شد .

انتخابات اعضای کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک یک ماه قبل برگزار شد و ١٥ نفر از ورزشکاران به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند . در این انتخابات تمامی ورزشکارانی که در ١٠ سال اخیر موفق به کسب مدال در بازی های آسیایی شده و یا در رقابتهای المپیک حضور یافته اند، امکان شرکت داشتند که حدود ٤٠٠ ورزشکار می شوند. در این انتخابات از بین ٥٠ کاندیدا، ١٥ نفر به عنوان اعضای کمیسیون انتخاب شدند.

پس از برگزاری انتخابات و تشکیل کمیسیون، انتخابات داخلی برای تعیین رئیس، نایب رئیس و سخنگو برگزار شد و حمید سوریان به عنوان رئیس، سعید حسنی پور به عنوان نایب رئیس و آرش میر اسماعیلی به عنوان سخنگو انتخاب شدند .

سعید حسنی پور درباره اهمیت و نقش کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در گفت‌وگو با ایسنا گفت: کمیسیون ورزشکاران در کمیته ملی المپیک نقش مشورتی دارد و یک نفر از اعضای این کمیسیون در هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک حضور می‌یابد که آقای هادی ساعی به این منظور انتخاب و معرفی شده است .

وی افزود: همچنین ٦ نفر از اعضای کمیسیون ورزشکاران برای حضور در مجمع انتخاباتی ریاست کمیته ملی المپیک انتخاب و معرفی شده‌اند که در انتخابات رئیس کمیته ملی المپیک حضور خواهند داشت. به همین منظور، کمیسیون ورزشکاران آقایان حمیدسوریان، هادی ساعی، یوسف کرمی و کیانوش رستمی و خانم ها زهرا نعمتی و الهه احمدی را انتخاب کرده است .

حسنی پور رسیدگی جدی به مسائل و مشکلات ورزشکاران را از دیگر اهداف و برنامه های کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برشمرد و گفت: موضوع اشتغال ورزشکاران از مسائل جدی است که توسط این کمیسیون دنبال می شود و در این رابطه پیگیری های زیادی انجام شده و دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر ورزش را در آینده نزدیک خواهیم داشت .

حسنی پور گفت: خوشحالم که کارمند سازمان تأمین اجتماعی هستم و امیدوارم بتوانم با عضویت در این کمیسیون کاری برای ورزشکاران انجام دهم و قدمی در راستای رسیدگی به مسائل این عزیزان بردارم .

وی ادامه داد: تأمین اجتماعی از جمله سازمان هایی است که از ورزشکاران حمایت بسیار خوبی انجام می دهد و ورزشکارانی که برای افتخار و سربلندی ایران اسلامی تلاش می کنند از حمایت سازمان تأمین اجتماعی برخوردار هستند .

سعید حسنی پور قهرمان جهان و آسیا و دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی اینچئون و مربی فعلی تیم ملی کاراته بزرگسالان و امید جمهوری اسلامی ایران است .

حسنی پور دارای تحصیلات کارشناس ارشد مدیریت است و پیش از این با حکم دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور بعنوان عضو اصلی شورای سلامت و ورزش سازمان تامین اجتماعی منصوب شده است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)