گزارش تصویری :برگزاری همایش بزرگ «دوچرخه سواری» در رشت
گزارش تصویری تئاتر داستان باغ وحش
گزارش تصویری: جلسه کمیته کارگروه اشتغال شهرستان رشت در فرمانداری
گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت
عضو شورا در گفتگو با رویداد گیلان

وی خاطر نشان کرد : بنده در سخنانم به این موضوع اشاره کردم اینکه آقای شهردار بخواهد تحت تاثیر افراد یا گروهی قرار بگیرد این اصلا قابل قبول نیست .اعضای شورا درواقع مشاوران امین شهردار هستند و شهردار باید در حوزه های مختلف شهری با اعضای شورای شهر مشورت کند .

..................... تاریخ انتشار:۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ......................

فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت در گفتگویی با رویداد گیلان ضمن تبریک ولادت حضرت به تمامی بانوان در خصوص عزل و نصب های شهرداری اظهار داشت : با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال و استقبال از نوروز ۹۷ هستیم این عزل و نصب های شتاب زده همانطور که من در مصاحبه های قبل هم گفتم به صلاح شهر ما نیست.

وی افزود : مدیران نیاز به فرصت دارند و با توجه به اینکه در هر سازمانی در روزهای آخر سال حساب های مالی و رسیدگی به امور سازمانی و مدیریتی انجام می شود تعویض مکرر مدیران به ضرر مدیریت آن حوزه محسوب می گردد .

وی تاکید کرد : تغییر مدیران در روزهای پایانی سال هم باعث تضعیف روحیه پرسنل و هرج و مرج سازمانی می شود .داشتن دانش ، تخصص تجربه و همچنین توانایی مدیریتی در کار گروهی از ویژگی های یک مدیر است که باید به آن توجه شود.

وی خاطر نشان کرد : در انتخاب یک مدیر شاخص هایی وحود دارد که در عزل و نصب های اخیر نادیده گرفته شده است .

شیرزاد افزود : فرهنگ احترام به یکدیگر را بایدگسترش دهیم و با انتخاب مدیران توانا باعث تحول سازمانی شویم .

وی اضافه کرد : اعضای شورای اسلامی شهر رشت مشاوران امین شهردار هستند . مردم و کارکنان شهرداری روزهای پایانی سال نیاز به ارامش دارند وبنده از شهردار قبلا هم خواسته بودم که از صدور احکام عزل و نصب به صورت شتاب زده اجتناب کنند چرا که این عزل و نصب ها به صلاح نیست و باتوجه به اینکه در آستانه عید نوروز قرار داریم شایسته شهر ما نیست .

وی خاطر نشان کرد : بنده در سخنانم به این موضوع اشاره کردم اینکه آقای شهردار بخواهد تحت تاثیر افراد یا گروهی قرار بگیرد این اصلا قابل قبول نیست .اعضای شورا درواقع مشاوران امین شهردار هستند و شهردار باید در حوزه های مختلف شهری با اعضای شورای شهر مشورت کند .

شیرزاد ادامه داد : اینکه هر کاری را بخواهند تحت فشار انجام دهند این به صلاح شهر نیست چون ممکن است در آینده هم مباحثی پیش بیایدکه به هر حال در تصمیم گیری ها به این شکل عمل کردن میتواند به ضرر شهر تمام شود . شیرزاد گفت : ماسابقه ی شهردار استناد کردیم با سابقه ۲۷ سالی که در حوزه ی مدیریت شهری و شهرداری ها داشتند انتخاب ایشان را انجام دادیم و با توجه به درایت و پختگی و تجربه ای که ازآقای شهردار سراغ داریم از ایشان می خواهیم که تحت تاثیر مشورت های احساسی و لحطه ای قرار نگیرند . این عضو شورا افزود :
با توجه به اینکه شهردار با رای مستقیم اعضای شورای شهر انتخاب می شود شهردار باید پاسخگوی مدیران زیر مجموعه خودش باشد.

وی گفت : هدف ما باید افزایش روحیه کارکنان و ایجاد انگیزه افزایش اثر بخشی برای خدمت گذاری به مردم رفع مشکلات شهری در این روزهای پایانی سال باشد . امروز مدیریت شهری به مدیران پاسخگو و کارآمد نیاز دارد ، مدیران برای رفع مشکلات شهری وقت بیشتری نیاز دارند و نظارت بیشتری را بر کارهای خودشان داشته باشند .

شیرزاد عنوان کرد : هدف همه ما در مدیریت شهری باید افزایش رضایت مندی مردم و منافع شهر باشد و شهر را برای پذیرش مسافران نوروزی آماده و مهیا سازیم .

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)