کدام عضو شورای شهر رشت برای تعطیلات نوروز راهی آن طرف آبها برای خوشگذرانی میشود!؟
ماجرای کاسبی عضو شورای شهر رشت از طریق برادر خود در شهرداری!
وقتی مدیر مالی شهرداری رشت به طلبکاران میگوید پول نداریم ولی برای ۴۳ مدیر بالای ۱۵۰ میلیون تومان پاداش پرداخت میکند!
لابی و دست و پا زدن “برخی افراد” در تهران هم بی‌نتیجه ماند/ مردم گیلان منتظر خبرهای خوش باشند
گذری بر حواشی رئیس جوان شورای شهر رشت+جزئیات
عضو شورا در گفتگو با رویداد گیلان

محمد حسن علیپور عضو شورای شهر رشت در گفتگو با رویداد گیلان در خصوص عزل و نصب های اخیر شهردار گفت: بنده به اقای شهردار از ابتدا عرض کردم که در عزل و نصب ها هیچ دخالت نخواهم داشت

..................... تاریخ انتشار:۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ......................

محمد حسن علیپور عضو شورای شهر رشت در گفتگو با رویداد گیلان در خصوص عزل و نصب های اخیر شهردار گفت: بنده به اقای شهردار از ابتدا عرض کردم که در عزل و نصب ها هیچ دخالت نخواهم داشت و هنوز هم همین نظر را دارم چون از نظر قانونی شهردار می تواند این کار را انجام دهد .
وی افزود : اما اتفاقاتی در حال رخ دادن است که به صلاح شهر ما نیست ، به آقای شهردار گفتیم که چطور شما بدون بازدید از یک سازمان و بدون صحبت با معاونین سازمان ها اقدام به تعویض مدیران آن سازمان می کنید؟
علیپور گفت : اگر قرار باشد که عضو شورا به صورت انفرادی اقدام به تعویض نیرو و مدیر کند پس چرا اسم اینجا را شورای شهر رشت گذاشته اند ؟ شورا محل مشورت است نه تکروی به شهردار محترم آقای نصرتی تذکر می دهم اگر قرار است نسنجیده عمل نکند و قصد تغییر مدیران شهرداری را دارد نظر همه اعضای شورا را ملاک قرار دهد نه نظر یک فرد را.
این عضو شورا عنوان کرد : من به صورت کلی گفتم اکه قرار است مدیری انتخاب شود باید نظر جمع را توسط ایشان پرسش شود و باید با شورا مشورت گردد.
وی اضافه کرد : نظر ما این است که در روزهای آخر سال و نزدیک به شب عید برای مدیران ما انگیزه به وجود آید.
وی گفت ؛ اینگونه مدیران روحیه ایثار خود را از دست می دهند ، حالا چه عواملی پشت پرده قضیه است آن را نمی دانیم و خدا عالم است.

نظرات شما