“باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود” ثبت رسمی شد + سند
دستاورد شهر خلاق خوراک برای رشت چه بود!؟/بی تدبیری مدیریت شهری و عقیم ماندن امتیاز شهر خلاق خوراک رشت!
روایتی از “۵۴ مبایعه‌نامه بلاتکلیف” در شورای شهر رشت
هزینه افطاری حامیان دولت در گیلان از جیب مبارک کدام عزیز بوده است؟/ آیا وقتش نرسیده به مردم‌”سالاری” فکر کنید تا حزب‌”سالاری”؟!
فساد و رانت در شهرداری رشت از کجا نشات میگیرد!؟/ نقش برخی از اعضای شورا و مدیران شهرداری در رانت منابع اطلاعاتی چه میباشد!؟
عضو شورا در گفتگو با رویداد گیلان

محمد حسن علیپور عضو شورای شهر رشت در گفتگو با رویداد گیلان در خصوص عزل و نصب های اخیر شهردار گفت: بنده به اقای شهردار از ابتدا عرض کردم که در عزل و نصب ها هیچ دخالت نخواهم داشت

..................... تاریخ انتشار:09 مارس 2018 ......................

محمد حسن علیپور عضو شورای شهر رشت در گفتگو با رویداد گیلان در خصوص عزل و نصب های اخیر شهردار گفت: بنده به اقای شهردار از ابتدا عرض کردم که در عزل و نصب ها هیچ دخالت نخواهم داشت و هنوز هم همین نظر را دارم چون از نظر قانونی شهردار می تواند این کار را انجام دهد .
وی افزود : اما اتفاقاتی در حال رخ دادن است که به صلاح شهر ما نیست ، به آقای شهردار گفتیم که چطور شما بدون بازدید از یک سازمان و بدون صحبت با معاونین سازمان ها اقدام به تعویض مدیران آن سازمان می کنید؟
علیپور گفت : اگر قرار باشد که عضو شورا به صورت انفرادی اقدام به تعویض نیرو و مدیر کند پس چرا اسم اینجا را شورای شهر رشت گذاشته اند ؟ شورا محل مشورت است نه تکروی به شهردار محترم آقای نصرتی تذکر می دهم اگر قرار است نسنجیده عمل نکند و قصد تغییر مدیران شهرداری را دارد نظر همه اعضای شورا را ملاک قرار دهد نه نظر یک فرد را.
این عضو شورا عنوان کرد : من به صورت کلی گفتم اکه قرار است مدیری انتخاب شود باید نظر جمع را توسط ایشان پرسش شود و باید با شورا مشورت گردد.
وی اضافه کرد : نظر ما این است که در روزهای آخر سال و نزدیک به شب عید برای مدیران ما انگیزه به وجود آید.
وی گفت ؛ اینگونه مدیران روحیه ایثار خود را از دست می دهند ، حالا چه عواملی پشت پرده قضیه است آن را نمی دانیم و خدا عالم است.

نظرات شما