گزارش تصویری :برگزاری همایش بزرگ «دوچرخه سواری» در رشت
گزارش تصویری تئاتر داستان باغ وحش
گزارش تصویری: جلسه کمیته کارگروه اشتغال شهرستان رشت در فرمانداری
گزارش تصویری: شصت و ششمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری : نشست ستاد هماهنگی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرمانداری رشت

شاید زود باشد در خصوص عملکرد و نوع تعامل اعضای شورا پنجم صحبت نماییم اما انقدر در همین شش ماه گذشته برخی از اعضا حواشی هایی را به وجود آوردند که نمیتوان به راحتی از آن گذشت .

..................... تاریخ انتشار:۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ......................

به گزارش رویداد گیلان شورای چهارم یکی از پرتنش ترین شورایی بود که در کارنامه افکار عمومی به ثبت رسید.
شورایی که یک روز در صحن علنی بر سر منافع شخصی، درگیری فیزیکی بین اعضای آن به وجود می آمد و روز دیگر ،در مقابل خبرنگاران الفاظ رکیک و زشت بین دو عضو ، رد و بدل میشد و روز بعد تر ، همان عضو شورا در مصاحبه با رسانه ها شان شورا را به کل زیر سوال میبرد!
وقتی صحبت از تنش و درگیری در شورای چهارم میشود ناخداگاه ذهن ها بسمت مرد باروتی شورا یعنی محمود باقری میرود. مردی که به بهانه دفاع از حقوق تضعیف شده کارگران هر روز انواع فریادها را بر سر میکشید . هر چند بعدها وی را با منتسب به جریان ضد توسعه و ضد عقلانیت کردند اما باقری بدون توجه به این اصطلاحات علمی همچنان راه خود را که جز فریاد کردن چیزی دیگری نبود ادامه میداد.
از شورای چهارم بگذریم شورای پنجم پدیده جالبی میباشد شورایی که از نظر مردم ،متشکل از پایین ترین سطح جامعه (پاکبانی که عضو شورا میشود) تا افراد باسابقه و باتجربه (نماینده اسبق مجلس ) تشکیل شده است اما به لطف صندلی های این پارلمان همه در یک سطح میباشند یعنی چه دکتر چه مهندس و چه نماینده اسبق چه مدیرکارخانه لوله های فاضلاب و چه پاکبان همه بعنوان یک عضو شورا شناخته میشوند.
شاید زود باشد در خصوص عملکرد و نوع تعامل اعضای شورا پنجم صحبت نماییم اما انقدر در همین شش ماه گذشته برخی از اعضا شورای شهر رشت حواشی هایی را به وجود آوردند که نمیتوان به راحتی از آن گذشت .
از نظر مردم استفاده از ادبیات زشت و ناپسند از سوی مسولین و نمایندگان  قابل قبول نمیباشد و حداقل انتظاری که مردم از نمایندگان خود دارند این است که از ادبیات درست و در شان یه نماینده مردم استفاده نمایند اما متاسفانه ادبیات امروز برخی از شورانشینان انگار از فضای خصوصی به فضای عمومی کشیده شده است!
يكروز عليپور رشت را شهر نو ميخواند ،روز ديگر امیرحسین علوی رشت را ناقص الخلقه ميداند ، سپس رمضانپور ،بر شهري كه از فساد نو ناميده شده و با خلقت ناقص ،محجور ،ناتوان و بي هويت گرديده تير خلاصي ميزند وانرا را به قبرستاني تشبيه ميكند كه قاعدتا بزودي و با اين كيفيت اداره شهر ،شهروندانش را عضو ديگري از شورا به مردگان متحرك تشبيه خواهند كرد!
مشخص نیست چرا برخی ها برای اثبات حقانیت خود میبایست از ادبیات سخیف استفاده نمایند!
به هر حال حداقل انتظار مردم از اعضای فعلی استفاده از ادبیات صحیح میباشد که امید است در آینده شاهد این نوع ادبیات سخیف و ناپسند از سوی شورانشینان نباشیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)