گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان مطرح شد:

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی با اشاره به اعزام ۲۵۰ دانش آموز از ابتدای امسال تاکنون در قالب گروه‌های جهادی به مناطق سیل زده کشور از اعزام ۷۰۰ دانش آموز دیگر خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حسین تاریخی ظهر دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان که در دفتر وی انجام شد با اشاره به اینکه این اتحادیه به فرمان امام خمینی (ره) در سال ۵۸ آغاز به کار کرده است، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این اتحادیه عمق بخشی معنوی در میان دانش آموزان است.

تاریخی به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: اتحادیه انجمن‌های اسلامی تلاش می‌کند تا حضور جدی تر در این زمینه داشته باشد تا نوجوانان و جوانان ایران اسلامی هویت ویژه‌ای در انقلاب اسلامی پیدا کنند.

وی در ادامه با اشاره به برخی فعالیت‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی، گفت: ۲۵۰ دانش آموز مقطع دوم متوسطه با هدف مرمت و بازسازی مدارس و ارائه خدمات علمی و فرهنگی از ابتدای امسال تاکنون به مناطق سیل زده اعزام شده‌اند.

تاریخی ادامه داد: ۷۰۰ دانش آموز دیگر نیز تا نیمه اول شهریور ماه امسال به این مناطق اعزام می‌شوند.

وی یکی دیگر از برنامه‌های تابستانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی را اجرای طرح «طلایه داران» عنوان و تصریح کرد: این طرح در قالب اردوهای آموزشی و تشکیلاتی برگزار می‌شود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی کشور با اشاره به اینکه عضو گیری، آموزش و توانمند سازی دانش آموزان در تعطیلات تابستان یکی از وظایف این انجمن است، ادامه داد: برای توانمندسازی و آموزش مهارت به دانش آموزان تفاهم نامه‌هایی با سازمان فنی و حرفه‌ای، جهاد دانشگاهی و صاحبان مشاغل امضا شده است.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)