گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
نماینده ولی فقیه در گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تأثیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی بر تفکر و باورهای نسل جوان خواستار حضور فعال‌ این نسل در عرصه‌های اجتماعی به ویژه امر به معروف و نهی از منکر شد.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  آیت الله رسول فلاحتی ظهر دوشنبه در دیدار دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان که در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد با تأکید بر تأثیرگذاری این اتحادیه در تفکر و باورهای دینی و انقلابی نوجوانان و جوانان، اظهار کرد: حضور نوجوانان و جوانان در این انجمن‌ها آنها را در خط مقدم مبارزه با فرهنگ‌های انحرافی قرار داده است.

وی با بیان اینکه داشتن سبک زندگی خوب و اسلامی در زندگی آینده نوجوانان و جوانان تأثیرگذار خواهد بود، افزود: دانش آموزان مؤمن، متعهد و انقلابی آینده سازان انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

امام جمعه رشت با تأکید بر لزوم بهره گیری از پتانسیل‌های دانش آموزان در فعالیت‌های انجمن‌های اسلامی، تصریح کرد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی باید حضور فعال و مؤثری در سطح مدارس داشته باشد.

آیت الله فلاحتی خواستار حضور نوجوانان و جوانان در عرصه‌های اجتماعی به ویژه شورای امر به معروف و نهی از منکر شد و بیان کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا ارتباط تنگاتنگی میان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی و پایگاه‌های مقاومت بسیج ایجاد شود زیرا برای شکل گیری شخصیت و تفکر این نسل ارتباط مستقیم با نهادهای انقلابی و مردمی حائز اهمیت است.

وی در ادامه با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر ترویج سبک زندگی اسلامی، افزود: انجمن‌های اسلامی با بهره گیری از ظرفیت جوانان می‌توانند در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی در فضای مجازی گام بردارند.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)