گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت
امام جمعه رودبار:

امام جمعه رودبار، گفت: فعالین فضای مجازی و رسانه ها رعایت کنند و هر مطلبی را بصورت کپی برداری از رسانه هایی که میل به انقلاب ندارد به خورد جوانان و مخاطبین ندهند، صبر و تحمل ما اندازه ای دارد.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان،حجت الاسلام سیدحسن سیدمحمدی در خطبه های عبادی و سیاسی جمعه رودبار که با حضور نمازگزاران این شهر در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به کلام امام رضا(ع) اظهار کرد: دهان به گفتن اسرار دیگران باز نکنیم و عیب دیگران را فاش نسازیم، خدا ستار العیبوب است و این خصلت خداوند را در خود زنده کنیم.

خطیب جمعه شهرستان رودبار، مدارا کردن با مردم را از دیگر تاکیدات امام هشتم عنوان کرد و گفت: صبر در سختی ها پیروزی را به دنبال دارد.

وی، با اشاره سالروز چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه، بیان داشت: در ۹۵۰ شهر نماز جمعه اقامه می شود که از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام سیدمحمدی، با اشاره به دیدار ائمه جمعه کشور با رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: نماز جمعه یک قرارگاه فرهنگی برای مقابله با توطئه های دشمن است.

وی، با اشاره به کلام مقام معظم رهبری پیرامون برجام، افزود: مسئولین از کشورهای اروپایی و برجام دل بریده اند، در اینصورت کشور از درون در حال جوشیدن خواهد بود.

امام جمعه شهرستان رودبار در بخشی از سخنان خود با اشاره فعالیت فضای مجازی در شهرستان رودبار، توصیه کرد: فعالین فضای مجازی و رسانه ها رعایت کنند و هر مطلبی را بصورت کپی برداری از رسانه هایی که میل به انقلاب ندارد به خورد جوانان و مخاطبین ندهند، صبر و تحمل ما اندازه ای دارد.

حجت الاسلام سیدمحمدی، با بیان اینکه برخی متن ها توهین، جسارت و بی ادبی است، تشریح کرد: بنده گفتم از خبرنگاران شکایت نشود، عده ای از این حرف بد برداشت کردند. قلمی که ارزشهای دین و انقلاب را زیر سئوال می برد و علیه ارزشهای انقلاب می نویسد را باید شکست و دستی که علیه ارزشها می نویسد را باید قلم کرد.

وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری پیرامون دست درازی انگیس خبیث به کشتی ایرانی، گفت: فتنه ۸۸، حمایت انگلیس از فتنه گران، توقیف کشتی نفکش ایرانی از جسارت های خصمانه و خبیثانه انگلیس است.

خطیب جمعه شهرستان رودبار، با تاکید بر اینکه انگلیس پاسخ دندان شکن خواهد گرفت، ادامه داد: اگر یک فشنگ بزنید دهها موشک برسرتان فرود خواهد آمد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)