“باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود” ثبت رسمی شد + سند
دستاورد شهر خلاق خوراک برای رشت چه بود!؟/بی تدبیری مدیریت شهری و عقیم ماندن امتیاز شهر خلاق خوراک رشت!
روایتی از “۵۴ مبایعه‌نامه بلاتکلیف” در شورای شهر رشت
هزینه افطاری حامیان دولت در گیلان از جیب مبارک کدام عزیز بوده است؟/ آیا وقتش نرسیده به مردم‌”سالاری” فکر کنید تا حزب‌”سالاری”؟!
فساد و رانت در شهرداری رشت از کجا نشات میگیرد!؟/ نقش برخی از اعضای شورا و مدیران شهرداری در رانت منابع اطلاعاتی چه میباشد!؟
عضو شورا رشت در گفتگو با رویداد گیلان

جلال الدین محمد شکریه عضو شورای شهر رشت در گفتگو با رویداد گیلان در خصوص عزل و نصب های در شهرداری اظهار داشت:شهردار مجاز است طبق چهارچوب قانونی و اصولی که در وزارت کشور گفته شده نیروهایش را خودش انتخاب کند و یقینا برای کسانی که انتخاب کرده توجیه لازم را هم دارد. وی در […]

..................... تاریخ انتشار:07 مارس 2018 ......................

جلال الدین محمد شکریه عضو شورای شهر رشت در گفتگو با رویداد گیلان در خصوص عزل و نصب های در شهرداری اظهار داشت:شهردار مجاز است طبق چهارچوب قانونی و اصولی که در وزارت کشور گفته شده نیروهایش را خودش انتخاب کند و یقینا برای کسانی که انتخاب کرده توجیه لازم را هم دارد.
وی در پاسخ به اینکه آیا این انتصابات با فشار یکی از اعضای شورا صورت گرفته گفت: بعید میدانم اینطور باشد به دلیل اینکه جناب شهردار بسیار انسان پخته ای است و با شناختی که از ایشان دارم تسلیم اینجور فشار ها مسائل نمیشود،اگر قرار باشد شهردار تحت فشار،کسی را عزل یا نصب کند باید به صداقت کار مشکوک بود و من همچین چیزی را نمیپذیرم و این روحیه را در اعضای شورا نمیبینم که بخواهند اینکار را کنند ضمن اینکه اصلا به هیچ وجه نمیتوان پذیرفت که شهردار همچین فشاری را تحمل کند
این عضو شورا ادامه داد :ممکن است شهردار در انتصابات خود بخواهد از اعضای شورا سوالی یا مشورتی داشته باشدکه این مسئله ای جداست اما اگر قرار بر این باشد که شهردار طبق فشارهای شورا اینکارا کند سنگ روی سنگ بند نمیشود.

نظرات شما