گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت
دادستان شهرستان رودبار:

هادی بشری، دادستان شهرستان رودبار از رفع تصرف بیش از ۸۴۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی این شهرستان در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۷ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،هادی بشری دادستان شهرستان رودبار از رفع تصرف بیش از ۸۴۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی این شهرستان در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

دادستان رودبار با اعلام این خبر ضمن تاکید بر مقابله و جلوگیری از دست اندازی به اراضی ملی در این شهرستان، اظهار داشت: طی گزارش‌های دریافتی از اداره منابع طبیعی شهرستان رودبار افرادی بدون مجوز مبادرت به ساخت و ساز در اراضی ملی و تصرف عرصه‌های ملی کرده بودند که در این راستا برخورد قانونی انجام شد.

وی با بیان اینکه اجرای احکام صادره در خصوص رفع تصرف، قلع و قمع و اعاده به وضع سابق در دستور کار دادستانی رودبار قرار گرفت تصریح کرد: ماموران منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رودبار با همراهی مرجع انتظامی، اورژانس اجتماعی و ارگان‌های مربوطه و دادیار اجرای احکام به مناطق جنگلی و ییلاقی شهرستان رودبار اعزام شدند و طی این اقدام بخش‌هایی از اراضی ملی شامل ۱۵۰۰۰ مترمربع در منطقه سی دشت و چندین فقره عرصه و اعیان در سایر مناطق که تحت تصرف متجاوزان قرار داشت با حکم قضایی آزادسازی شد./میزان

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)