گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

رویداد گیلان:عباس تابش صبح امروز در جمع خبرنگاران از تثبیت قیمت خرید مرغ در بازار کشور خبر داد و اظهار داشت: طبق مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور، نرخ خرید مرغ برای مصرف‌کنندگان ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است و هرگونه عدول از این قیمت مشمول برخورد سازمان تعزیرات می‌شود. معاون وزیر صنعت، معدن […]

..................... تاریخ انتشار:۲۷ تیر ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان:عباس تابش صبح امروز در جمع خبرنگاران از تثبیت قیمت خرید مرغ در بازار کشور خبر داد و اظهار داشت: طبق مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور، نرخ خرید مرغ برای مصرف‌کنندگان ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است و هرگونه عدول از این قیمت مشمول برخورد سازمان تعزیرات می‌شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت رعایت مصوبات کارگروه تنظیم بازار کشور را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت در تمام استان‌ها با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی تحولات بازار مصرف را به دقت تحت کنترل داشته و با متخلفانی که از قیمت‌های تعیین شده عبور کنند برخورد خواهند کرد.

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه علاوه بر قیمت مرغ نرخ برخی از کالاهای مصرفی دیگر نیز توسط ستاد تنظیم بازار کشور تثبیت شده است تصریح کرد: تا این لحظه هیچ گونه تغییری در مبنای قیمت نان و گندم برای تهیه نان نداریم بنابراین قیمت آن فعلاً بدون تغییر باقی می‌ماند.

تابش تصمیم کارگروه تنظیم بازار کشور در مورد اعلام نرخ‌ جدید کارمزد در شالیکوبی‌های استان گیلان را نیز مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: تا این لحظه هیچ‌گونه پیشنهاد و درخواستی مبنی بر تغییر نرخ کارمزد شالیکوبی‌‌ها به سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و وزارت صمت نرسیده است.

وی عدم افزایش نرخ کارمزد شالیکوبی‌های استان گیلان را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه نرخ شالیکوبی‌ها مانند سال گذشته محاسبه می‌شود اظهار داشت: بازرسان استانی سازمان صنعت، معدن و تجارت به همراه تعزیرات حکومتی گیلان در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، گشت‌های بازرسی خود را ادامه می‌دهند.

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در مورد نرخ ثبت‌نام در مهدکودک‌ها و تصمیمات کارگروه تنظیم بازار کشور در این باره نیز عنوان کرد: با توجه به اینکه هیچ پیشنهادی در این راستا اعلام نشده است این به منزله این خواهد بود که هیچ تغییر قیمتی در مهدکودک‌ها به نسبت سال گذشته اعمال نمی‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)