استاندار گیلان در یک نگاه / از عزل فرزندان شهید تا انتصاب افراد غیر مستخدم!
استاندار گیلان حق ندارد برای نمایندگان تعیین و تکلیف کند/نباید در انتصابات طیف بندی یا موافق و مخالف کنیم
یک سرباز، یک استاندار؛ از شعار مبارزه با تبعیض تا حمایت از ویژه خواری به سبک سالاری +سند
پنج نکته در خصوص موضع گیری استاندار گیلان در پی انتقادات نمایندگان گیلانی
استنکاف سازمان آب منطقه ای ازپرداخت حق قانونی روستانشینان پیربازار
میانه دولت تدبیر و امید با ادب چیست؟

سخنگوی دولت چندی قبل نیز با اشاره به برخی انتقادات منتقدان دولت، یادآور شد: منتقدان می‌توانند چالش کنند، اما وقتی آمار رسمی ارائه می‌شود عده‌ای کلی‌گویی می‌کنند که این‌گونه نیست و با این کار شبهه القا می‌کنند. کیلویی حرف زدن جواب علمی و کارشناسی نیست.

..................... تاریخ انتشار:۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ......................

در فاصله چندروز پس از اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور و کم عقل خواندن مخالفان دولت، امروز معاون وی نیز از خجالت منتقدان رسانه ای دولت تدبیر و امید درآمد.

به گزارش رویداد گیلان ، محمدباقر نوبخت در نشست خبری خود با اهالی رسانه با بیان اینکه مرکز آمار، مرکز رسمی است و هرکس سوالی دارد باید بیاید و از آنان بپرسد، گفت: “به نظرم این قابل پیگیری است که رسانه‌ای بیاید و در آمار رسمی نظام که صرفاً آمار دولت هم نیست، تشکیک می‌کند و البته این رسانه که می گویم و از آن نام نمی برم که زبان انقلابی بودن از آن رسانه خیلی درازه که از دهانشان هم بیرونه!، عادت به سیاه نمایی و تیره و تار نشان دادن اوضاع کشور و لجن پراکنی دارد که من حتی میلی به پرداختن به این رسانه و کارهایی که کرده ندارم و وقت این جلسه را به آن اختصاص نمی‌دهم.”

*کیلویی حرف نزنید!
سخنگوی دولت چندی قبل نیز با اشاره به برخی انتقادات منتقدان دولت، یادآور شد: منتقدان می‌توانند چالش کنند، اما وقتی آمار رسمی ارائه می‌شود عده‌ای کلی‌گویی می‌کنند که این‌گونه نیست و با این کار شبهه القا می‌کنند. کیلویی حرف زدن جواب علمی و کارشناسی نیست.

*توهین به هنرمندان
محمدباقر نوبخت همچنین روز ۵ دی، ۱۳۹۶ در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در واکنش به کمپین «ما پشیمان هستیم» در اعتراض به سیاست‌های دولت گفت: دولت، دولت همه ملت ایران است و ما از نظر مردم آگاه هستیم.ما تشخیص می‌دهیم که عده‌ای لباس نقد پوشیده‌اند و هیچ‌وقت هم کنار دولت و ملت نبوده‌اند؛ اینهایی که گفتند “ما پشیمان هستیم” کی رأی داده‌اند که حالا پشیمان هستند؟ حالا ممکن است که در این فضا چند نفر هم جوگیر شوند که آنهم خیلی مهم نیست.

*بی شعور و مزخرف
این در حالیست که  چندی قبل زمانی که مردم و مسوولان شهرستان بدره از وزیر بهداشت درخواست احداث بیمارستان را داشتند، فرماندار بدره نیز به برخی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان و کمبود پزشک در بدره اشاره کرد و از وزیر بهداشت خواست که برای مشکلات چاره‌اندیشی کند ‌که قاضی‌زاده هاشمی نیز خطاب به مرادحاصلی فرماندار بدره می‌گوید: تو غلط کردی که نماینده مردمی، اگر گذاشتم یک روز بمانی اینجا بی شعور!

اما شاید یکی از مشهورترین توهین ها دولتمردان هم متعلق به عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی است. وقتی خبرنگاری در خصوص مسکن مهر از وزیر مسکن پرسش کرد، آخوندی در حضور ناظران، مسکن مهر را مزخرف عنوان کرد.

لازم به ذکر است که محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور کمتر از دو ماه قبل در صفحه اینستاگرام خود نوشت: نباید منتقدان را تخطئه کنیم.

برچسب ها:
نظرات شما

    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'mytheme_comment' not found or invalid function name in /home/siteir12/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php on line 174

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس