هزینه افطاری حامیان دولت در گیلان از جیب مبارک کدام عزیز بوده است؟/ آیا وقتش نرسیده به مردم‌”سالاری” فکر کنید تا حزب‌”سالاری”؟!
فساد و رانت در شهرداری رشت از کجا نشات میگیرد!؟/ نقش برخی از اعضای شورا و مدیران شهرداری در رانت منابع اطلاعاتی چه میباشد!؟
صهیونیست‌ها سازمان ملل را خریده‌اند
فرهنگیان بیش از 8000 میلیارد تومان از وزارت آموزش و پرورش طلب دارند
وزارت جهاد کشاورزی در بازاریابی ‌محصولات تولیدی ضعیف عمل می‌کند
میانه دولت تدبیر و امید با ادب چیست؟

سخنگوی دولت چندی قبل نیز با اشاره به برخی انتقادات منتقدان دولت، یادآور شد: منتقدان می‌توانند چالش کنند، اما وقتی آمار رسمی ارائه می‌شود عده‌ای کلی‌گویی می‌کنند که این‌گونه نیست و با این کار شبهه القا می‌کنند. کیلویی حرف زدن جواب علمی و کارشناسی نیست.

..................... تاریخ انتشار:06 مارس 2018 ......................

در فاصله چندروز پس از اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور و کم عقل خواندن مخالفان دولت، امروز معاون وی نیز از خجالت منتقدان رسانه ای دولت تدبیر و امید درآمد.

به گزارش رویداد گیلان ، محمدباقر نوبخت در نشست خبری خود با اهالی رسانه با بیان اینکه مرکز آمار، مرکز رسمی است و هرکس سوالی دارد باید بیاید و از آنان بپرسد، گفت: “به نظرم این قابل پیگیری است که رسانه‌ای بیاید و در آمار رسمی نظام که صرفاً آمار دولت هم نیست، تشکیک می‌کند و البته این رسانه که می گویم و از آن نام نمی برم که زبان انقلابی بودن از آن رسانه خیلی درازه که از دهانشان هم بیرونه!، عادت به سیاه نمایی و تیره و تار نشان دادن اوضاع کشور و لجن پراکنی دارد که من حتی میلی به پرداختن به این رسانه و کارهایی که کرده ندارم و وقت این جلسه را به آن اختصاص نمی‌دهم.”

*کیلویی حرف نزنید!
سخنگوی دولت چندی قبل نیز با اشاره به برخی انتقادات منتقدان دولت، یادآور شد: منتقدان می‌توانند چالش کنند، اما وقتی آمار رسمی ارائه می‌شود عده‌ای کلی‌گویی می‌کنند که این‌گونه نیست و با این کار شبهه القا می‌کنند. کیلویی حرف زدن جواب علمی و کارشناسی نیست.

*توهین به هنرمندان
محمدباقر نوبخت همچنین روز ۵ دی، ۱۳۹۶ در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در واکنش به کمپین «ما پشیمان هستیم» در اعتراض به سیاست‌های دولت گفت: دولت، دولت همه ملت ایران است و ما از نظر مردم آگاه هستیم.ما تشخیص می‌دهیم که عده‌ای لباس نقد پوشیده‌اند و هیچ‌وقت هم کنار دولت و ملت نبوده‌اند؛ اینهایی که گفتند “ما پشیمان هستیم” کی رأی داده‌اند که حالا پشیمان هستند؟ حالا ممکن است که در این فضا چند نفر هم جوگیر شوند که آنهم خیلی مهم نیست.

*بی شعور و مزخرف
این در حالیست که  چندی قبل زمانی که مردم و مسوولان شهرستان بدره از وزیر بهداشت درخواست احداث بیمارستان را داشتند، فرماندار بدره نیز به برخی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان و کمبود پزشک در بدره اشاره کرد و از وزیر بهداشت خواست که برای مشکلات چاره‌اندیشی کند ‌که قاضی‌زاده هاشمی نیز خطاب به مرادحاصلی فرماندار بدره می‌گوید: تو غلط کردی که نماینده مردمی، اگر گذاشتم یک روز بمانی اینجا بی شعور!

اما شاید یکی از مشهورترین توهین ها دولتمردان هم متعلق به عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی است. وقتی خبرنگاری در خصوص مسکن مهر از وزیر مسکن پرسش کرد، آخوندی در حضور ناظران، مسکن مهر را مزخرف عنوان کرد.

لازم به ذکر است که محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور کمتر از دو ماه قبل در صفحه اینستاگرام خود نوشت: نباید منتقدان را تخطئه کنیم.

برچسب ها:
نظرات شما
  1. این برجام آقای ریس جمهوروآقای ظریف وآقای عراقچی وآقای صالحی که ترامپ دریک لحظه همه حرفهای شماکه میفرمودیدحسودها؛بزدلها؛میگفتیدبرجام رامگه مااوردیم برجام راخداآورده وهزارتوهینهای دیگرحالاچه جوابی داریدبه بگویدرهبری معظم انقلاب به شمافرمودمن به اینهااعتمادندارم شماگوش ندادیدبفرماییدجمع کنیدالبته ناگفته نماندشماآقایان همه فرزندان تان دراروپاامریکادارن تحصیل میکنندبابهترین امکانات رفاعی وباپول این ملت ایران بیشترازاین ازشماها نبایدانتظارداشت ازاول هم مامیدانستیم امانتوانستیم به این ملت که ۲۴میلیون رای خودرادادندبه کسی که اول انقلاب در نماینده مجلس بودگفت تمامی امیران بزرگ ارتش که بازنشت شده اندرابیاریم درنمازجمعه به دارآویزان کنینم وآنهایی هم که هیچ کاره بودبه آنهااندک حقوق بخورنمیربدهیم ازاینجور حرفهاولیمتاسفانه ملت بایداین روزمیدیدندتامیشناختندکه اینهاکیهاهستندبرای اینهاچه فرقی میکه که یک مردم منتظر چندرغازیارانه هستندتابرای زندگی خودپول نون پنیربخرندتا گرسنه نمانندالبته بیشترازاین هم انتظاردیگری نبایدازاینهاکه به ملت دروغ آشکارگفتندداشته باشیم خداامام رابیامرزه که فرمودنگذاریداین انقلاب بدست نااهلان نامحرمان بیفتدکه میبینم افتاده همه کابینه دولت دوتابعتی هستندبدبخت ماها هستبم که نه دست پاداریم ونه پول تافکری برای خودمان و بچه هایمان بکنیم خداعاقبت بچه های ماراختم بخیرکندماها که هیچ ببیندچه میخواستم چه تحویل مادادند:خدایاچنان کن سرانجام کارکه توخوشنودباشی ومارستگاروسلام ختم کلام

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس