گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت

مدیرعامل تعاونی تولیدکنندگان فندق و گل گاوزبان رودسر به روند مطلوب حمایت از تولیدکنندگان این دو محصول اشاره کرد و خواستار اهتمام ویژه مسئولان نسبت به جبران خسارت ناشی از سرمازدگی شد.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان علی علیزاده با اشاره به فعالیت تعاونی تولیدکنندگان فندق و گل گاوزبان در چهار سال گذشته در شهرستان رودسر، اظهار کرد: خوشبختانه فعالیت این شرکت سبب روند افزایش حمایت از تولیدکنندگان این دو محصول شده است.

وی ساماندهی وضعیت تولید محصولات کشاورزی به ویژه فندق و گل گاوزبان را از مهم‌ترین اهداف راه اندازی این شرکت تعاونی عنوان کرد و گفت: در گذشته وضعیت تولید محصولات کشاورزی به ویژه این دو محصول مطلوب نبوده است.

علیزاده در ادامه به عضویت ۲ هزار و ۷۸۰ نفر در این شرکت تعاونی نیز اشاره کرد و گفت: تشکیل این شرکت تعاونی سبب شد تا کشاورزان خواسته‌ها، انتظارات و مطالبات خود را از مسئولان این شرکت مطالبه کنند و از سوی دیگر نیز مدیران این شرکت تعاونی در راستای رفع موانع و مشکلات بهره برداران و حمایت از تولیدات کشاورزان را بیشتر کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۵۰ تن انواع کود بین باغداران فندق و گل گاوزبان در شهرستان رودسر توزیع شده است، تصریح کرد: در شهرستان رودسر ۱۲ هزار و ۸۵۶ هکتار باع فندق وجود که متاسفانه در امسال به دلیل سرمازدگی بخشی از مصحول این باغات خسارت دیده است.

علیزاده با تأکید بر لزوم حمایت از باغ‌های خسارت دیده از متولیان امر، بیان کرد: انتظار می رود مسئولان جهاد کشاورزی در راستای حمایت از باغداران فندق و جبران خسارت آنها اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به صادرات ۴ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم گل گاوزبان به کشورهای آسیای شرقی از سوی این شرکت تعاونی، تأکید کرد: در تلاش هستیم تا این روند ادامه یابد.

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)