گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال نفت امیدیه با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم فوتبال سپیدرود رشت پیوست.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان تیم فوتبال سپیدرود رشت در آستانه برپایی نخستین اردوی تدارکاتی خود در پایتخت، یک بازیکن جدید به خدمت گرفته و دو بازیکن رده‌های سنی پایه را به تیم بزرگ‌سالان منتقل کرد.

مدافع فصل گذشته نفت امیدیه در سپیدرود

معین راشدی مدافع ۳۰ ساله فصل گذشته تیم فوتبال نفت امیدیه با عقد قراردادی یک‌ساله به عضویت تیم فوتبال سپیدرود رشت درآمد، وی متولد شهر بهبهان بوده و سابقه بازی در تیم‌های امید فولاد خوزستان، فجر شهید سپاسی شیراز، نیروی زمینی تهران، استقلال اهواز و نفت مسجدسلیمان را دارد.

۲ بازیکن رده سنی پایه به لیست بزرگ‌سالان اضافه شدند

میلاد احمدی و هومن ربیع زاده دو بازیکن رده سنی زیر ۲۳ سال سپیدرود رشت با تائید کادر فنی به لیست بزرگ‌سالان این تیم اضافه شدند.

ربیع زاده ۲۰ ساله متولد شهر رشت بوده و در پست هافبک بازی می‌کند، وی سابقه بازی در تیم‌های نوجوانان مقاومت تهران، داماش گیلان و جوانان پیکان تهران را دارد و فصل گذشته در ۸ دیدار لیگ برتر برای سرخ‌های شهر باران به میدان رفته و موفق به ثبت یک پاس گل شد.

احمدی دیگر بازیکن فصل گذشته سپیدرود است که در لیگ دسته اول نیز این تیم را همراهی خواهد کرد، وی با ۲۲ سال سن در پست مهاجم بازی می‌کند و فصل گذشته در چهار دیدار برای سرخ‌های شهر باران در لیگ برتر به میدان رفت.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)