گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت

مدیر نمایندگی ستاد دیه کشور با اشاره به کمک های خیرین گیلانی در ماه رمضان به ستاد دیه، گفت: در جشن گلریزان ماه رمضان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان توسط نیکوکاران استان جمع شد که با این مبلغ ۳۰‌ زندانی ناتوان در گیلان آزاد شدند.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان علی‌رضا یزدانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان  اینکه خیرین نقش مهمی در آزادی زندانیان با جرائم غیر عمد در کشور دارند، اظهار کرد: بخش اعظمی از زندانیان کشور به دلیل جرائم غیر عمد از جمله عدم پرداخت مهریه و سایر موارد در زندان هستند که خیرین با کمک‌های خود و با برگزاری جشن‌هایی مانند گلریزان می‌توانند در آزادی این زندانیان کمک بسیار زیادی کنند.

وی با اشاره به میزان مبلغ جرائم غیر عمد گفت: بدهی ۱۳۳ زندانی غیر عمد، ۷۶۱ میلیارد ریال بوده که خوشبختانه و با همراهی و یاری مردم، نیکوکاران و ستاد دیه این مبلغ تهیه شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه کشور در گیلان با اعلام دلایل زندانی شدن افراد آزاد شده توسط خیرین در گذشته، بیان کرد: زندانیانی که توسط خیرین، ستاد دیه و مردم آزاد شدند به دلایل مختلف از جمله بدهی‌های مالی، عدم پرداخت مهریه و نفقه و عدم پرداخت دیه در زندان بودند که خوشبختانه آزاد شدند.

یزدانی با میزان جرائم غیر عمد زندانیان در استان گیلان افزود: در زندان‌های استان گیلان یک هزار زندانی جرائم غیر عمد با ۸۵۰ میلیارد تومان دیه و بدهی به سر می‌برند که متأسفانه ۲۶ نفر آنان زن بوده و در تلاش تا بعضی از این افراد را آزاد کنیم.

وی با اذعان به اینکه خیرین گیلانی در ماه رمضان کمک بسیار زیادی به ستاد دیه کرده‌اند، تصریح کرد: در ماه رمضان جشن‌های مختلف گلریزان در استان برگزار شد که در این جشن‌ها یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان توسط نیکوکاران جمع شد که با این مبلغ ۳۰‌زندانی ناتوان در استان گیلان با مبلغ ۵۴ میلیارد ریال بدهی آزاد شدند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)