گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان
در سه ماه گذشته ثبت شد؛

مدیر پایانه مرزی شهرستان آستارا از تردد ۲۱ هزار و ۲۵۹ دستگاه کامیون داخلی و خارجی از مرز زمینی این بندر مرزی در سه ماه گذشته خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۰ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  منصور بابایی در گفت و گویی ، اظهار کرد: در بهار سالجاری ۲۱ هزار و ۲۵۹ دستگاه کامیون داخلی و خارجی از مرز زمینی آستارا تردد کرده اند که ۱۰ هزار و ۴۹۶ دستگاه ورودی به کشور و ۱۰ هزار و ۷۳۶ دستگاه خروجی هستند.

وی با بیان اینکه تعداد کامیون های ورودی به کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷ درصد رشد داشته است، ادامه داد: از این تعداد کامیون متردد، ۴۶۳۸ دستگاه ورودی ایرانی و ۴۷۸۲ دستگاه خروجی ایرانی می باشد.

 وی افزود: تعداد ۵۸۵۸ دستگاه کامیون ورودی خارجی و ۵۹۸۱ دستگاه خروجی خارجی، در مدت مذکور از مرز این شهرستان تردد کرده اند.

آغاز اجرای طرح جامع پایانه مرزی آستارا

بابایی در بخش دیگر سخنان خود از اجرای طرح جامع پایانه مرزی آستارا خبر داد و گفت: در همین راستا شاهد زیباسازی و بهسازی مسیر تردد کامیون ها خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به در پیش رو بودن اربعین سرور و سالار شهیدان و ورودی هزاران نفری زائران خارجی از کشورهای حوزه قفقاز به کشور جهت عزیمت به کربلای معلی، عملیات احداث نمازخانه و سرویس بهداشتی با ۲۴ چشمه در محوطه پایانه آغاز شده است.

مدیر پایانه مرزی آستارا در پایان با اشاره به اینکه اجرای طرح جامع، تحویل بسیاری را در محوطه پایانه در پی خواهد داشت، تصریح کرد: نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور ۳۵۰ کاوا و احداث ساختمان جدید پاسگاه پل مرزی از دیگر اقدامات در چارچوب این طرح است.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)